Materace gimnastyczne

Co łączy zajęcia z akrobatyki, sztuki walki i fizjoterapię? Oczywiście materac do ćwiczeń. Dobre materace sportowe pozwalają nam zdecydowanie poprawić jakość wyżej wymienionych aktywności, a także odpowiednio zadbać o nasze bezpieczeństwo. Dzięki materacowi o odpowiedniej twardości możemy bez obaw wykonywać nawet najbardziej skomplikowane ewolucje, bezpiecznie ćwiczyć pady, czy po prostu zrelaksować się podczas zabiegu.

Materace sportowe

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć materaców sportowych. W sklepie Special Fitness znajdziesz materace gimnastyczne, dostosowane do ćwiczeń akrobatycznych, oraz materace treningowe, doskonałe na zajęcia karate lub judo. Nasze materace mają różną twardość oraz grubość, tak żebyś bez problemu wybrał te, które najlepiej pasują do Twoich celów. Oferowane przez nas materace to wyroby najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się na szkolnej sali gimnastycznej, w gabinecie fizjoterapii oraz na siłowni. Nie wiesz, który materac najlepiej spełni Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni model.

Zobacz również produkty z kategorii POZOSTAŁE AKCESORIA FITNESS

Pokazano 1 - 4 z 4 produktów
Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

Niebieskie materace Bushido – idealne do sztuk walki

Materace gimnastyczne przeznaczone są do wykonywania ćwiczeń sportowych i rehabilitacyjnych. Swoje zastosowane znajdują w ośrodkach sportowych, szkołach, siłowniach. W naszym katalogu posiadamy materace o średnim i dużym stopniu twardości. Przez to najlepiej sprawdzają się podczas treningów sztuk walki oraz rehabilitacji wymagającej sztywnego podłoża. Twarde materace gimnastyczne zapewniają stabilność podłoża podczas wykonywania na nich różnych ćwiczeń.

Special Fitness – sprawdzone materace, darmowa wysyłka

Potrzebujesz porady specjalisty? Skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz na wysyłce produktów. Uwaga! Możemy wykonać Twoje materace gimnastyczne na zamówienie, dopasowując ich kolor i grubość do Twoich potrzeb.