Obciążenia treningowe

Ćwiczenia z hantlami to absolutna podstawa w treningu siłowym. To sprawia, że hantle i hantelki o różnej wadze można znaleźć na absolutnie każdej sali treningowej, a dzięki niewielkim rozmiarom, ciężarki są również często wybierane przez entuzjastów treningu domowego, którym bardziej niż siłownia odpowiada zacisze własnego mieszkania. Najpraktyczniejsze są hantle z wymiennym obciążeniem. Gryf i obciążenie do hantli lub sztangi nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu takie akcesoria bez problemu zmieszczą się nawet w niewielkim mieszkaniu. Poza tym wymienne obciążenia treningowe sprawiają, że możesz łatwo progresować z ciężarem bez wydawania fortuny na nowy sprzęt!

Bogaty wybór obciążeń

Na naszej stronie znajdziesz bogaty wybór obciążeń do hantel i sztang, dzięki którym skompletujesz własny zestaw do treningu siłowego. W nasze ofercie mamy sztangi żeliwne, pokryte specjalną farbą, albo popularne i niedrogie bitumiczne obciążenie do hantli. Nasze obciążenia treningowe zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby można było korzystać z nich również jako z samodzielnego przyrządu do ćwiczeń. 

Zobacz również produkty z kategorii OBCIĄŻENIA OLIMPIJSKIE

Przydatne w każdym treningu obciążenie typu kierownica

Domowa siłownia nie może istnieć bez obciążeń. Idealnym rozwiązaniem są ciężary dostępne w naszym sklepie. Obciążenie żeliwne w kształcie kierownicy świetnie nada się zarówno do treningu z hantlami, jak i ćwiczeń wykorzystujących gryfy łamane oraz olimpijskie. W połączeniu z zaciskami do sztang, obciążenia domowe świetnie sprawdzą się podczas treningu siłowego nawet w niewielkim mieszkaniu. Decydując się na zakup obciążenia w kształcie kierownicy, możemy również rozpocząć trening crossfitowy. Nie wymaga on gryfu ani hantli i opiera się głównie na pracy z samymi ciężarami. Chcąc rozpocząć ćwiczenia, nie musisz wykupować karnetu na siłownię – trening z obciążeniami domowymi może przynieść równie dobre efekty. Sprawdź bogatą ofertę obciążeń do wykorzystania w domu i ćwicz kiedy tylko chcesz.