Zestawy obciążeń i gryfów olimpijskich

Zestaw sztang i gryfów to coś, czego nie może zabraknąć na żadnej siłowni oraz w mieszkaniu entuzjasty sportów siłowych. Ćwiczenia z obciążeniem pozwalają zwiększyć siłę i wytrzymałość oraz szybciej osiągnąć zamierzone cele sylwetkowe. Żeby jednak magia ciężarów zadziałała, niezbędna jest regularność oraz odpowiednie wyposażenie. Odpowiednio skomponowany zestaw gryfów i sztang to coś, dzięki czemu bez problemu wykonasz trening, nawet wtedy, kiedy nie masz czasu wybrać się na siłownię!

Zestaw gryfów i sztang dla początkującego oraz profesjonalisty

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór zestawów, w których skład wchodzą sztangi i odpowiedni gryf. Zestaw dostępny w naszej ofercie bez problemu spełni wymogi zarówno początkującego, jak i doświadczonego bywalca siłowni. Proponowane przez nas produkty to wyroby najwyższej jakości – w skład naszych zestawów wchodzą chromowane gryfy, łamane i olimpijskie, oraz oczywiście odpowiednie obciążenia, które pozwolą Ci stopniowo zwiększać intensywność treningów. Nie wiesz, który zestaw będzie najlepszy dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy Ci skompletować zamówienie.

Zobacz również produkty z kategorii HANTLE DO SIŁOWNI I SZTANGI

Pokazano 1 - 5 z 5 produktów
Pokazano 1 - 5 z 5 produktów

Zestawy obciążeń do gryfu i sztangi dla każdego

Posiadając już gryf – łamany lub olimpijski – do przeprowadzenia treningu siłowego potrzebujesz jeszcze obciążenia. W naszym sklepie znajdziesz obciążenia żeliwne, które są trwałe i zajmują mało przestrzeni. Nieuważny użytkownik może jednak uszkodzić nimi podłoże. Alternatywą są obciążenia bitumiczne, kompozytowe lub po prostu pokryte gumową warstwą ochronną. Takie obciążenia do sztangi zajmują więcej miejsca przez swoje gabaryty, natomiast cechują się większą wygodą użytkowania. Nasze obciążenia mogą również posłużyć jako hantle w połączeniu z gryfami krótkimi. Oferujemy zarówno obciążenia przeznaczone dla początkujących sportowców, jak i profesjonalne krążki zawodnicze dla profesjonalistów. Pomożemy także w uporządkowaniu twojego miejsca ćwiczeń – w naszym sklepie dostępne są stojaki na obciążenia do gryfu i sztangi. Uczyń swój trening jeszcze skuteczniejszym – zakup najwyższej jakości krążki i obciążenia do sztang.