DRĄŻKI DO SUFITU Jest 3 produktów.

Drążki do sufitu to alternatywa dla drążków ściennych bądź mocowanych do futryny. Drążki sufitowe dają więcej możliwości poprzez dużą ilość uchwytów. Drążki montowane do sufitu są mocne i powodują że trening staje się dostosowany do  Twoich potrzeb. Posiadają wspornik, który powoduje, że drążek nie będzie się kołysał. Zawieszając drążek do sufitu  z przodu i z  tyłu masz dużo  miejsca na to, aby swobodnie trenować i nie martwisz się, że zawadzisz nogami o ścianę.

Na co zwracać uwagę podczas kupna drążka do sufitu?
Podczas kupna drążka do sufitu musisz pamiętać o tym aby drążek : był stabilny, wytrzymały, odpowiedni dla Twojej wagi, miał  wykończenie wysokiej jakości (masywna konstrukcja stalowa), aby posiadał  wiele  możliwości uchwytu, dobry materiał mocujący (kołki rozporowe, śruby, nakrętki, podkładki), instrukcje montażu, a nawet instrukcje do ćwiczeń.

Jak mocować drążek do sufitu?
Gdy mocujemy drążek do sufitu należy wziąć pod uwagę obciążenie. Przed instalacja powinieneś upewnić się czy sufit jest odpowiedni do mocowania. Musisz wiedzieć też, że drążka nie wolno wieszać na suficie podwieszanym, kasetonach oraz na każdej niestabilnej powierzchni. Drążki montowane na suficie są o tyle dobre ,  że można je  zawiesić w dowolnym miejscu w pokoju. Sufit musi być  jednak oczywiście odpowiednio wysoko i musi być na tyle mocny żeby utrzymać Twój ciężar.
Jak ćwiczyć na drążku sufitowym?
Ćwiczenia na drążku sufitowym nie różnią się wiele od tych wykonywanych na drążku ściennym czy na drążku do futryny. Tu tak samo stosuje się metodę podchwytu oraz nachwytu. Możesz także robić ćwiczenia z podciąganiem nóg, które pomogą Ci wyrzeźbić mięśnie brzucha. Aby prawidłowo wykonywać ćwiczenia musisz pamiętać o tym aby tempo wykonywanych ćwiczeń było jednakowe, a nogi nie dotykały ziemi. Ilość powtórzeń jest zależna od Ciebie. Jeżeli chcesz osiągać wyniki proponujemy zawsze zwiększać ich ilość.
Jaki drążek do sufitu wybrać?
My polecamy drążki HOLD STRONG Fitness, gdzie jakość jest na pierwszym miejscu, świadczy o tym konstrukcja i to, że wykonane są z dobrej jakości  stali nierdzewnej. Wytrzymałość tych drążków to aż 350 kg. Drążki posiadają certyfikat EN 957 i są dopuszczone do użytku także w siłowniach. HOLD STRONG Fitness do zestawu dodaje także odpowiednio dobrane kołki oraz śruby montażowe. Na wszystkie produkty tej firmy otrzymujesz 10 lat gwarancji.

Zobacz również produkty z kategorii DRĄŻKI NA DRABINKĘ

Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów