Maty i akcesoria do jogi

Ćwiczenie jogi to wiele korzyści dla twojego ciała, ale też umysłu. Chociaż z początku joga może wydać się skomplikowana z uwagi na liczbę odmian, jest ona bardzo uniwersalna. Nawet początkujący znajdzie ćwiczenie idealne dla siebie. Ważną cechą jogi jest jej prostota – do jej praktykowania potrzebna jest nam tylko mata i niedrogie akcesoria. Stosowanie maty przy ćwiczeniu jogi zapewnia bezpieczeństwo i komfort kręgosłupa. Zapobiega również stłuczeniom, obtarciom i urazom. Jeśli zastanawiasz się czy warto, zakup matę do jogi ze względów higienicznych – nie wypożyczaj jej w nieskończoność podczas zajęć. Kupując własną matę do jogi, możesz także ćwiczyć w zaciszu domowym.

Zobacz również produkty z kategorii PIŁKI GIMNASTYCZNE

Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów

Kostka lub klocek do jogi

Nie tylko matą joga żyje. Niektóre odmiany jogi wymagają specjalnych pozycji, które ciężko jest wykonać korzystając tylko z maty. W tym momencie przyda ci się kostka do jogi lub klocek do jogi. Wykonane z reguły z trwałego, miękkiego i jednocześnie ciężkiego materiału EVA, klocki są świetnym elementem ćwiczeń. Wspomagają pozycje, które rozciągają ramiona, nogi i plecy. Dzięki kostce do jogi wzbogacisz swoje doświadczenia związane z ćwiczeniami. W jeszcze większym stopniu doznaj relaksu mięśni oraz umysłu dzięki modyfikacjom znanych już pozycji. Klocek lub kostka do jogi to nieodłączny element treningu dla bardziej doświadczony adeptów jogi. Poręczne i łatwe do transportowania stanowią idealne uzupełnienie codziennej jogi.

Maty i podkładki do jogi

By joga stała się naprawdę przyjemnością i spełniała swoje zadanie – relaksowała ciało oraz umysł – potrzebne jest wsparcie. Zapewni je dobrana do naszych potrzeb mata do jogi. Dostosuj matę do jogi do swojego wzrostu – znajdziesz u nas klasyczne maty w rozmiarze 180x60 cm, ale też krótsze 173x61 cm. Dobierz matę do jogi pod względem grubości – oferujemy maty od 1-2 mm do 8 mm grubości. Sprawdź, która najlepiej zamortyzuje twoje ćwiczenia i nada im prawdziwie komfortowy wymiar. Z naszymi matami nie będzie ci straszna joga dynamiczna, ani statyczna. Do maty dobierz podkładkę do balansowania. Ćwiczenie równowagi będzie świetnym uzupełnieniem klasycznej jogi. Zrelaksuj umysł, ciało i zadbaj o stawy z naszymi matami oraz podkładkami do jogi. Sprawdź bogatą ofertę Specialfitness, a potem ruszaj na jogę.