Masażery wibracyjne

W tej części naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy produkty do masażu, które mogą być wykorzystane zarówno do modelowania poszczególnych partii ciała, jak i do relaksowania zmęczonych mięśni. Sprawdź masażer stojący, platformę wibracyjną, fotel do masażu lub pozostałe akcesoria fitness i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Czym jest platforma wibracyjna?

Platforma wibracyjna to urządzenie wytwarzające wibracje, które następnie przekazywane są do całego ciała stojącej na niej osoby. Samo stanie na platformie wywołuje szybkie i intensywne skurcze mięśni, co prowadzi do zwiększenia wydolności i pobudzenia pracy włókien mięśniowych, które na co dzień nie są wykorzystywane. Podobnie jak pozostałe urządzenia do masażu, platforma relaksuje i rozluźnia zmęczone partie ciała.

Zobacz również produkty z kategorii BIEŻNIE TRENINGOWE

Pokazano 1 - 12 z 12 produktów
Pokazano 1 - 12 z 12 produktów

Do czego służy masażer stojący?

Masażer stojący to sprzęt, który przeznaczony jest w głównej mierze do użytku domowego. Jego funkcja to kształtowanie prawidłowej sylwetki ciała i relaksowanie zmęczonych mięśni. Dużą zaletą tego urządzenia jest fakt, iż można wybrać konkretną partię ciała i na niej skupić masaż. Skierowany na pośladki spala tłuszcz i redukuje cellulit. Może być wykorzystany podczas rehabilitacji, by pobudzić do pracy uszkodzone mięśnie.

Postaw na relaks po intensywnym treningu

Nie każdy może pozwolić sobie na korzystanie z platformy wibracyjnej, czy masażera. Dla osób po urazach kończyn dolnych lepszym i bardziej delikatnym rozwiązaniem będzie fotel do masażu. Oferowane przez nas fotele posiadają odpowiednią regulację intensywności wibracji i różne programy masażu jak np. ugniatanie, czy klepanie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, sprawdź również pozostały sprzęt i akcesoria na siłownię od SpecialFitness. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci niezbędnych wskazówek i pomogą w wyborze produktów.