Drążki do podciągania

Drążek do podciągania to funkcjonalny gadżet do ćwiczeń, który każdy może zamontować we własnym domu. To tanie i niewielkie urządzenie wzmacnia górne partie ciała, a w szczególności ramiona. Jest chętnie wykorzystywany przez sportowców do codziennego treningu, a także wśród osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem.

Wzmocniony i zdrowy kręgosłup

Umięśnione plecy i ramiona, wzmocniony i zdrowy kręgosłup - wszystko to znajduje się w zasięgu Twoich możliwości, pod warunkiem, że poświęcisz czas na regularne ćwiczenia na drążku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne modele sprzętów do podciągania, np. drążek sufitowy, rozporowy czy mocowany na ścianę. Zapoznaj się z katalogiem produktów i wybierz drążek, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Łatwe ćwiczenia

Ćwiczenia na drążku są bezpieczne, ponieważ obciążenie jest równe wadze Twojego ciała. Na początku możesz mieć jedynie trudności z podciąganiem, jeśli wcześniej nie wykonywałeś ćwiczeń wzmacniających górną partię ciała. Jednak wystarczy kilka sesji treningowych, by podciąganie na drążku było samą przyjemnością.

Drążek nie musi służyć wyłącznie do podciągania

Sporo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, zadaje sobie pytanie, czy posiadanie drążka w domu ma sens, jeśli nie potrafią się podciągnąć. Odpowiedź brzmi – oczywiście, że tak. Wbrew pozorom drążek nie musi służyć tylko do podciągania. Na drążku możesz wykonywać również wznosy nóg albo odwrócone brzuszki, a to sprawia, że ten prosty przyrząd staje się bardzo wszechstronnym narzędziem treningowym. Poza tym drążek nie musi być mocowany jedynie do ściany. Przykładowo drążek rozporowy mocowany we framudze drzwi może zostać umieszczony na dowolnej wysokości, co dodatkowo zwiększa jego potencjał treningowy, a Tobie pozwala na wzmocnienie kolejnych partii mięśni. Drążek rozporowy to doskonałe wprowadzenie do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Kiedy już opanujesz podciąganie – w czym mogą pomóc Ci na przykład taśmy TRX mocowane do drążka – warto zmienić prosty drążek rozporowy na nieco bardziej złożony przyrząd, taki jak wielofunkcyjny drążek na ścianę lub do sufitu.

Jeżeli szukasz profesjonalnego wyposażenia do siłowni, sprawdź nasze pozostałe akcesoria do ćwiczeń, takie jak rękawiczki kulturystyczne czy worki bokserskie. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych porad.

Zobacz również produkty z kategorii DRĄŻKI DO SUFITU

Pokazano 1 - 7 z 7 produktów
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów