Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Bramy do ćwiczeń

W naszym sklepie internetowym ze sprzętem sportowym do siłowni znajdziesz bramy treningowe od najbardziej renomowanych marek. Stanowią one idealne wyposażenie każdej siłowni, czy sali fitness. Sprawdź ile ćwiczeń możesz wykonać na bramie kulturystycznej marki Kelton, czy Marbo. Zainwestuj w najlepszy sprzęt na rynku.

Obszerny wybór sprzętu do siłownie

W naszym katalogu produktów znajdziesz takie maszyny, jak:

  • brama kulturystyczna,

  • wyciąg bramowy,

  • brama wielofunkcyjna dostępna w różnych rozmiarach,

  • a także wiele innych.

Jakie ćwiczenia możesz wykonać używając bramy treningowej?

Brama wielofunkcyjna służy do budowania mięśni całego ciała. Można wykonywać przy niej ćwiczenia zarówno na siedząco, jak i na stojąco. Daje nieograniczone możliwości do wzmacniania mięśni i budowy sylwetki. Zacznij od rozciągania na drążku. Następnie możesz przejść do podciągania ciężarów na wybrane partie ciała. Jeżeli Twoja brama posiada stanowisko siedzące, to znaczy, że możesz wykonać na niej ćwiczenia na łydki, ramiona, czy kręgosłup. Jeżeli jednak go nie ma, to możesz wykonać ćwiczenia siłowe na stojąco pamiętając o prawidłowej posturze i dbając o swój kręgosłup. Wykonując trudne ćwiczenia mogą przydać ci się pasy kulturystyczne, rękawiczki i dopasowane obuwie.

na stronie
Pokazano 1 - 12 z 63 produktów
Pokazano 1 - 12 z 63 produktów

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sprzętem fitness to skontaktuj się z nami. Profesjonalni sportowcy i doświadczeni trenerzy pomogą Ci wybrać odpowiednią maszynę do Twojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to profesjonalna, czy domowa siłownia. Ponadto, w naszym sklepie znajdziesz również różnorodne akcesoria na siłownię, takie jak rękawiczki kulturystyczne, hantle, czy maty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!