BARBARIANLINE

BARBARIANLINE

Barbarianline to niemiecki producent sprzętu do ćwiczeń, produkujący między innymi wytrzymały sprzęt na siłownię. Pośród produktów firmy Barbarianline znajdziesz:

  • profesjonalne klatki i i suwnice smitha 

  • racki do siłownii

  • profesjonalne ławki do ćwiczeń

  • profesjonalne stojaki do ćwiczeń

  • i wiele innych akcesoriów i maszyn na siłownie 

Sprzęt Barbarianline to gwarancja bezpieczeństwa i długotrwałej wytrzymałości. Produkty tej marki świetnie sprawdzają się w klubach fitness, na siłowniach a także do domowego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów marki Barbarianline 

Profesjonalny sprzęt i akcesoria do siłowni Barbarianline

Sprawdzona marka, niemiecka precyzja, doskonała jakość i wytrzymałość. Produkty firmy Barbarianline to gwarancja bezpiecznego oraz efektywnego treningu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i sprzętu od Barbarianline. Ławki do ćwiczeń – proste, skośne, wielofunkcyjne – do których możesz dobrać sztangi wraz z obciążeniami. Zadbaj o porządek w domowej lub publicznej siłowni, zakup stojaki na hantle, gryfy lub talerze olimpijskie od Barbarianline. Przeprowadź kompleksowy trening z wykorzystaniem wielofunkcyjnych klatek i akcesoriów ułatwiających ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Sprzęt od Barbarianline jest dostępny w sklepie Specialfitness – atrakcyjne ceny, szyba dostawa, profesjonalny trening.

Pokazano 1 - 21 z 21 produktów