Uchwyty do wyciągu , atlasu , bramy 

Ćwiczenia na wyciągu mają wiele zalet. Pozwalają kształtować niemal wszystkie mięśnie, a przy tym dają fantastyczne efekty. Dlatego wyciąg to urządzenie, które powinno się znaleźć na każdej profesjonalnej siłowni. Tego rodzaju przyrząd będzie również doskonałym uzupełnieniem siłowni domowej. Zwłaszcza, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Żeby jednak wyciąg odpowiednio spełniał swoją funkcję, niezbędne są odpowiednio dobrane uchwyty do wyciągu, które pomogą nam modyfikować ćwiczenia oraz w pełni korzystać z możliwości przyrządu.

Wysokiej jakości i różnorodne uchwyty do wyciągu

Uchwyt do wyciągu powinien być wykonany z dobrej jakości materiałów oraz ergonomiczny. Pewny chwyt pozwala lepiej skupić się na ćwiczeniu i zadbać o technikę, co jest ważne zarówno dla naszego zdrowia, jak i efektywności ćwiczeń. Dlatego w naszym sklepie online znajdziesz bogaty wybór uchwytów dostosowanych do ćwiczeń na wyciągu. Dzięki naszym uchwytom wykonasz kompletny trening, a ich różnorodność sprawi, że bez problemu dopasujesz odpowiednie akcesoria do swojego planu ćwiczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz również produkty z kategorii PASY KULTURYSTYCZNE

Pokazano 1 - 31 z 31 produktów
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Pokazano 1 - 31 z 31 produktów

Wygoda i stabilność dzięki uchwytom do atlasu

Podstawą skutecznego treningu na atlasie i w bramie jest mocny, pewny chwyt. Dzięki uchwytom dostępnym w naszym sklepie zyskasz jeszcze większą wydajność. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości uchwyty umożliwiają trening mięśni pleców, klatki, barków oraz ramion na wszelkiego rodzaju wyciągach. Nasza oferta przewiduje zarówno długie dwuręczne uchwyty, jak i te pojedyncze. W naszym sklepie znajdziesz także opaski treningowe na kostkę oraz poręcze do dippingu, zwiększające stabilność podczas treningów. Zakup uchwyty do atlasu lub bramy i wznieś trening na jeszcze wyższy poziom.