Maszyny ze stosem

W tej części naszego sklepu internetowego znajdziesz przyrządy do ćwiczeń nóg, takie jak wyciąg górny i dolny, a także inne maszyny ze stosem, w które powinna być wyposażona każda profesjonalna siłownia. Do najpopularniejszych tego typu urządzeń należy np. wyciąg bramowy, czy maszyna do wiosłowania. Zapoznaj się z dostępnymi produktami i wyposaż swoją siłownię razem z nami!

Zobacz również produkty z kategorii SUWNICE SMITHA

na stronie
Pokazano 1 - 48 z 66 produktów
Pokazano 1 - 48 z 66 produktów

Ćwicz wybrane partie mięśniowe na profesjonalnych przyrządach siłowych

Pośród maszyn znajdujących się w naszej ofercie znajdziesz takie, które służą do wykonywania ćwiczeń na poszczególne partie ciała, np. na mięśnie skośne brzucha, na plecy, nogi i wiele innych. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi przyrządami do ćwiczeń, a z pewnością znajdziesz wśród nich dokładnie taki sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie najlepszej jakości sprzęt od renomowanych producentów!

Regulacja poziomu obciążenia w wyciągach górnych i dolnych

Maszyny ze stosem, takie jak np. wyciągi, charakteryzują się tym, że posiadają regulację obciążenia. Dzięki temu osoby ćwiczące na tych przyrządach mogą dostosować intensywność treningu do swojego poziomu. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy prowadzą siłownie, czy sale fitness - dzięki możliwości regulacji wagi podnoszonego ciężaru, wiele osób może korzystać z jednej maszyny.