Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Hantle stałe ogumowane

W tej części naszego sklepu internetowego znajdują się hantle stałe gumowe, które świetnie sprawdzają się do ćwiczeń w warunkach domowych oraz na siłowni. Stalowy i antypoślizgowy rdzeń, wytrzymała, gumowa powłoka na obciążeniu i ergonomiczny kształt - to wyróżnia hantle z naszej kolekcji. W zależności od preferowanej formy treningu, dostaniesz u nas lekkie hantle gumowane do ćwiczeń fitness, a także ciężkie hantle przeznaczone do kulturystyki. Dostępne obciążenia to 1-10 kg, a także 20, 30, 40, 50, 60 kg.

na stronie
Pokazano 1 - 30 z 43 produktów
Pokazano 1 - 30 z 43 produktów

Hantle stałe gumowe

Bogaty wybór hantli może być jednak kłopotliwy. Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z treningiem siłowym lub szukasz akcesoriów, które uczyniłyby Twój trening aerobowy lub HIIT bardziej wydajnym, z pewnością zainteresują Cię hantle stałe. Tego rodzaju hantle mają określoną wagę bez możliwości regulacji, co sprawia, że są bezpieczne podczas wykonywania energicznych ruchów. Oprócz tego nasze hantle posiadają gumową osłonę, która dodatkowo zabezpiecza ciężar, a także odznacza się doskonałymi właściwościami antypoślizgowymi. Na nasze stronie znajdziesz hantle o różnej wadze, dzięki czemu bez problemu dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb.

Hantle na SpecialFitness

Na naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko hantli stałych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hantli regulowanychhantli dla kobiet czy całych zestawów hantli do ćwiczeń.