Hantle ogumowane stałe

Hantle ogumowane stałe to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie swój czas ćwiczeń. Z góry ustalona waga poszczególnych ciężarów pozwala bez problemu wybrać hantle odpowiadające Twoim potrzebom. Ten rodzaj hantli jest najlepszy dla osób, którym zależy na intensywnym i niczym niezakłóconym treningu. Dzięki nim możesz lepiej skoncentrować się w trakcie ćwiczeń, co przełoży się na ich efektywność.

Zobacz również produkty z kategorii ZESTAWY HANTLI

Pokazano 1 - 11 z 11 produktów
Pokazano 1 - 11 z 11 produktów

Zalety hantli stałych – jakie treningi warto wykonywać przy ich użyciu?

Stałe hantle doskonale nadają się także do treningu obejmującego super serie i drop sety, ponieważ umożliwiają szybką zmianę obciążenia, co podczas wykonywania tych technik treningowych ma kluczowe znaczenie dla jakości ćwiczeń. Ale to nie wszystkie zalety hantli stałych – fakt, że nie posiadają zdejmowanych i nakładanych talerzy, sprawia, że są one znacznie bezpieczniejsze podczas ćwiczeń. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na hantle ogumowane skręcane na stałe.

W przypadku hantli stałych nie ma możliwości, żeby obciążenie zsunęło się z gryfu. Co więcej, warstwa pokrywającej je gumy stanowi dodatkowe zabezpieczenie w przypadku upuszczenia ciężaru. Dzięki temu nie ucierpi ani podłoga, ani sama hantla. Guma doskonale zamortyzuje uderzenie.

Hantle stałe ogumowane dostępne w naszej ofercie

W tej części naszego sklepu internetowego znajdują się hantle stałe gumowe, które świetnie sprawdzają się do ćwiczeń w warunkach domowych oraz na siłowni. Stalowy i antypoślizgowy rdzeń, wytrzymała, gumowa powłoka na obciążeniu i ergonomiczny kształt — to wyróżnia hantle z naszej kolekcji. W zależności od preferowanej formy treningu dostaniesz u nas lekkie hantle gumowane do ćwiczeń fitness, a także ciężkie hantle przeznaczone do kulturystyki.

Dostępne obciążenia to 1-10 kg, a także 20, 30, 40, 50, 60 kg. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy miłośnik ćwiczeń siłowych, zarówno początkujący, jak i z dużym stażem treningowym, znajdzie w naszej ofercie sprzęt doskonale dopasowany do swoich potrzeb.