Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Kettlebell

Kettlebell to hantla żeliwna, winylowa lub wykonana z neoprenu o różnej ciężkości. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kettlebell o wadze 4, 8, 10, 12, 16 ,24 , 28 , 32 ,36 i 40 kg. Produkt ten stanowi świetny dodatek do ćwiczeń typu crossfit, zarówno w domu, jak i na siłowni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pomysły na trening z odważnikiem

Trening z użyciem kettlebell poprawia siłę mięśni, koordynację ruchową i sprawność całego ciała. Kształt kettlebella przypomina kulę z uchwytem. Całość wykonana z żeliwa sprawia, że bardzo łatwo go utrzymać w dłoniach, zwłaszcza gdy ma się rękawiczki kulturystyczne. Głównym ruchem wykonywanym z kettlebellem jest swing. Ćwicząc crossfit z obciążeniem w postaci hantla należy zachować dużą ostrożność, by nie wypuścić go z rąk. Z tego powodu dla osób początkujących polecane są mniejsze rozmiary o wadze 2 lub 4 kg.

Zalety ćwiczeń z kettlebell

Wykonywanie ćwiczeń fitness z obciążeniem pobudza cały organizm do działania. Swing poręcznym hantlem kettlebell to trening kardio i siłowy jednocześnie. Poprawia krążenie, dotlenia cały organizm i pobudza do pracy wszystkie mięśnie, a przede wszystkim przedramię. Kettlebell w przeciwieństwie do innych ciężarów ma przesunięty środek ciężkości, dzięki czemu łatwiej wykonywać nim ćwiczenia.

na stronie
Pokazano 1 - 12 z 65 produktów
Pokazano 1 - 12 z 65 produktów