Rękawiczki kulturystyczne na siłownie

Rękawiczki kulturystyczne to niezbędne akcesorium dla osób ćwiczących na siłowni z dużym obciążeniem, kulturystów, czy rowerzystów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz uniwersalne rękawice na siłownię lub na fitness, które ochronią Twoje dłonie przed wszelkiego rodzaju otarciami. Zapomnij o odciskach i krwawiących dłoniach. Dzięki dobrze dobranym rękawicom Twoje treningi staną się bardziej efektywne!

Dlaczego warto zainwestować w dobre rękawice na siłownię?

Osoby, które podnoszą ciężary na siłowni dobrze wiedzą, że można się przez to nabawić odcisków i bolesnych otarć na dłoniach. Jest to szczególnie uciążliwe, jeżeli zależy Ci na regularnych i intensywnych treningach. Sprawdź rękawiczki kulturystyczne wykonane ze skóry marki Bushido lub rękawice neoprenowe od HMS. Do kompletu zakupisz również skórzane pasy kulturystyczne marki Allright. Inwestując w dobre akcesoria do ćwiczeń, w niedrogi sposób usprawnisz swoje treningi.

Zobacz również produkty z kategorii AKCESORIA I UCHWYTY DO ATLASÓW, BRAM, WYCIĄGÓW

Pokazano 1 - 24 z 24 produktów
Pokazano 1 - 24 z 24 produktów

Rękawiczki na fitness

Nawet jeżeli kulturystyka nie jest Twoją ulubioną dziedziną sportu, rękawiczki mogą przydać Ci się również do jazdy na rowerze, crossfitu, czy spinningu. Jeżeli nie planujesz podnosić w nich ciężarów, najbardziej odpowiedni będzie dla Ciebie model wykonany z cienkiego i przewiewnego materiału. Tego typu rękawice sprawią, że Twoje dłonie nie będą ślizgać się na kierownicy roweru. Podczas wykonywania ćwiczeń aerobowych na siłowni rękawice pozwolą Ci też zachować higienę - nie będziesz mieć styczności z zarazkami pozostawionymi na sprzęcie przez inne osoby.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych produktów - skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w doborze odpowiednich rękawic, akcesoriów do ćwiczeń, a także sprzętu takiego jak bramy kulturystyczne, czy atlasy.