BOWFLEX ATLAS HVT

5 999,57 zł


100774

New product

Nowoczesny atlas marki BOWFLEX to doskonały sprzęt wielofunkcyjny do domowej siłowni.

BOWFLEX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ATLASY DO ĆWICZEŃ

Rewolucyjna stacja do ćwiczeń siłowych i cardio HVT marki Bowflex umożliwia połączenie treningu siłowego i wytrzymałościowego w jeden z najszybszych i najbardziej efektywnych treningów, jakiekolwiek zostały stworzone. W zaledwie 18 minut 20 sekund możesz wykonać wartościowe ćwiczenia całego ciała. Pomogą Ci one spalić tkankę tłuszczową i budować mięśnie w tym samym czasie. Gotowe programy treningowe ułatwią Ci pracę na sprzęcie, a filmy udostępnione w aplikacji poprowadzą Cię na każdym etapie.

INNOWACYJNY HYBRYDOWY SYSTEM OPORU: Jest to progresywny system oporowy, w którym regulujemy siłę oporu magnetycznego i powietrznego. Im szybciej wykonywane są ćwiczenia, tym większy jest opór. 16 poziomów oporu podstawowego zapewnione jest przez magnes, natomiast opór szczytowy generowany jest przez koło pneumatyczne. W ten sposób trening ze stacją siłową HVT bezustannie pozostaje wyzwaniem.

PROGRAMY TRENINGOWE: Urządzenie posiada 4 programy treningowe (w tym jeden manualny) i aż 16 poziomów oporu. Z łatwością można je zmieniać przekręcając pokrętło na konsoli. Dzięki temu znajdziesz odpowiedni poziom dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem.

SPRINT: Program trwający 18 minut 20 sekund, stworzony, aby pomóc Ci w pracy nad siłą, prędkością i regeneracją. Składa się z 8 ćwiczeń w 4 seriach. Każde z ćwiczeń wykonywane jest przez 20 sekund, z 10 sekundami przerwy pomiędzy nimi i minutą odpoczynku między seriami. Cały trening trwa dokładnie 18 minut 20 sekund.

CIRCUIT: Program treningu obwodowego, z którym możesz pracować nad siłą, formą i zakresem ruchu. Składa się z 8 ćwiczeń w 4 seriach. Każde z nich wykonywane jest przez 25 sekund, z 15 sekundami przerwy między nimi i 20 sekundami odpoczynku pomiędzy seriami. Całość trwa 21 minut 20 sekund.

BUILDER: Stworzony po to, abyś mógł pracować nad siłą i wytrzymałością. Składa się z 8 ćwiczeń w 8 seriach. Pierwsza seria składa się z wykonywania jednego ćwiczenia przez 30 sekund, następnie tak samo długiej przerwy. Dodawaj kolejne ćwiczenia do serii aż do czasu, kiedy dojdziesz do ośmiu. Trening trwa 21 minut 30 sekund.

 

APLIKACJA: Darmowa aplikacja Bowflex HVT pomoże Ci wykonać trening tak, aby był jak najbardziej efektywny. Jest czytelna i łatwo z niej korzystać. Znajduje się w niej lista 50 filmów z ćwiczeniami. Są one podzielone alfabetycznie i według grup mięśni, na które działają. Dzięki temu łatwiej Ci będzie wybrać odpowiednie ćwiczenia i wykonać je właściwie. Za pomocą opcji tworzenia własnego treningu możesz wybrać program (sprint, circuit, builder), a następnie dopasować do niego ćwiczenia z listy. Aplikacja zapewnia dodatkową motywację do ćwiczeń, ponieważ możesz ustalać sobie w niej cele, które chcesz osiągnąć, oraz zdobywać nagrody.

PROFILE UŻYTKOWNIKA: Na konsoli możliwe jest zapisanie czterech profili użytkownika. Każda z osób może zapisać swoje parametry i ustawienia bez obawy, że zostaną one utracone, gdy trening zacznie ktoś inny. Profil użytkownika można z łatwością zmienić za pomocą przycisku na konsoli.

POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w odpowiedniej strefie tętna. HVT ma możliwość połączenia się i odczytu tętna z pasa telemetrycznego (niedołączony). Kalorie i tkankę tłuszczową najszybciej spala się pracując przy wartości 70% maksymalnego pulsu (HRmax). HRmax można wyliczyć odejmując wiek od 220. Czujniki umieszczone na uchwytach pozwalają na stałą przybliżoną jego kontrolę. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą pasa telemetrycznego podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym.

UCHWYT NA TABLET: Na sprzęcie umieszczony został stabilny uchwyt na tablet, dzięki któremu możesz komfortowo korzystać z aplikacji bez obawy, że urządzenie wypadnie podczas intensywnych ćwiczeń. Uchwyt pasuje do każdej wielkości tabletu.

KONSOLA: Konsola jest duża, zaprojektowana tak, aby ułatwić korzystanie z niej. Duży, podświetlany, kolorowy wyświetlacz LED czytelnie pokazuje parametry takie jak czas, poziom oporu, ilość spalonych kalorii oraz moc. Na dole konsoli znajduje się pokrętło, za pomocą którego możesz regulować na bieżąco poziom oporu tak, aby trening był komfortowy i efektywny. Pod wyświetlaczem umieszczone są przyciski szybkiej zmiany programu treningowego, dzięki czemu nie tracisz czasu na wybieranie ustawień, gdy chcesz szybko zacząć ćwiczyć.

UCHWYTY: 6 wysokiej jakości wytrzymałych uchwytów, jest solidnie zamontowane na atlasie. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać swój potencjał w trakcie treningu.

 

DANE TECHNICZNE:

 • Wyświetlacz: podświetlana konsola LED wyświetlająca parametry - czas, opór, kalorie, moc
 • Wymiary wyświetlacza: 22 x 14,5 cm
 • Wymiary konsoli: 35,5 x 24,5 cm
 • Programy treningowe: 3 zaprogramowane treningi - Sprint (moc, prędkość i regeneracja), Circuit (siła, forma i zakres ruchu), Builder (siła i wytrzymałość) oraz tryb manualny
 • Wybieraj spośród 50 unikalnych ćwiczeń dzięki dynamicznej konsoli treningowej
 • Liczba profili użytkowników: 4
 • Aplikacje i śledzenie aktywności: Synchronizacja z bezpłatną aplikacją HVT®, kompatybilność z Bluetooth 4.0
 • 6 uchwytów pojedynczych Premium Grip
 • 16 poziomów oporu
 • Opór hybrydowy: Magnes zapewnia opór podstawowy, koło pneumatyczne opór powietrzny, progresywny
 • Możliwy bezprzewodowy pomiar tętna
 • Dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, regulowany uchwyt na tablet
 • Zasilanie: zasilacz sieciowy (w opakowaniu)
 • Wymiary: 136 x 117,7 x 161,7 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Waga produktu: 86 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
 • Przeznaczenie: użytek domowy
 • Gwarancja: 2 lata
Ocena 
2020-06-08

Super

Opis zgadza się ze stanem faktycznym. Polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  BOWFLEX ATLAS HVT

  BOWFLEX ATLAS HVT

  Nowoczesny atlas marki BOWFLEX to doskonały sprzęt wielofunkcyjny do domowej siłowni.