BIEŻNIA ELEKTRYCZNA INSPORTLINE INCONDI T400I SKŁADANA

5 819,00 zł


8252

New product

Solidna bieżnia elektryczna inCondi T400i z możliwością składania to produkt od inSPORTline. Posiada możliwość podłączenia tabletu, dużą powierzchnię pasa, program HRC, pas piersiowy, zawieszenie,  łączność z iOS i Android, nośność aż 180 kg, silnik 3,5 KM (moc znamionowa), możliwość rozwinięcia prędkości  1-22 km/h, nachylenie 0-22% oraz 99 programów.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: BIEŻNIE TRENINGOWE

Opis produktu

Bieżnia inSPORTline inCondi T400i to wysokiej jakości, elektryczna bieżnia, przeznaczona do użytku domowego i klubowego. Model został wyposażony w szereg funkcji gwarantujących wysoki komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. funkcjonalny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 3,5 KM oraz funkcję regulacji kąta nachylenia pasa bieżni w 22 pozycjachTrenażer umożliwia łatwe połączenie się z tabletem lub iPad'em przez Bluetooth oraz iRunning +. Dzięki temu, możesz biegać po alpejskich szlakach, stolicach wszystkich krajów oraz innych, ciekawych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, bezpośrednio na ekranie swojego tabletu.

Podświetlany ekran LCD 
wyświetla wszelkie niezbędne informacje, takie jak: prędkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Inne zalety bieżni InSPORTline inCondi T400i to cichy silnik, czujniki tętna w uchwytach, maksymalna prędkość 22 km/h oraz kółka do łatwego transportu. Solidna konstrukcja z pasem o wymiarach 140 x 53 cm oraz wysoka nośność - aż 180 kg, zapewniają maksymalną wytrzymałość, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Bieżnia jest wyposażona w unikalny system redukcji hałasu i gumowe amortyzatory, które niwelują wstrząsy, a dodatkowo - skutecznie chronią Twoje stawy.

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T400i została wyposażona w funkcję awaryjnego zatrzymania, która w razie potrzeby, natychmiast przerywa pracę urządzenia, zapobiegając urazom. W pamięci zaawansowanego komputera zapisano 99 predefiniowanych programów oraz programy użytkownika, dzięki którym trening można dostosować do swoich preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt na urządzenia elektroniczne lub książki. Trenażer posiada również funkcję pomiaru tkanki tłuszczowej (BMI). Dzięki tym właściwościom, bieżnia inSPORTline inCondi T400i stała się bardzo popularnym modelem do domowego użytku.

Kluczowe właściwości:

 • Masywna konstrukcja
 • Precyzyjne, trwałe wykonanie
 • Możliwość połączenia bieżni z aplikacją iRunning+ 
 • Łatwa i intuicyjna obsługa
 • Bogate oprogramowanie 
 • Funkcja Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
 • Wysokiej jakości głośniki
 • Zintegrowany wentylator
 • Wyświetlacz pokazuje: czas, prędkość, nachylenie, dystans, tętno, spalone kalorie

Szczegóły techniczne

moc silnika3,5 KM (moc stała) 6,0 KM (szczytowa) 
wymiary pasa bieżni140 x 53 cm
regulacja kąta nachyleniaelektroniczna
maksymalne nachylenie pasa bieżni    0-22 %
prędkość1 - 22 km/h
całkowita ilość programów113
predefiniowane programy99
programy użytkownika12
program HRCtak 
program manualnytak
czujnik tętnatak
uchwyt na butelkętak
uchwyt na tablettak
kółka transportowetak
system wyrównywania nierównościtak
zawieszenieShock Absorbing System
hamulec bezpieczeństwatak
odbiornik pasa piersiowegotak
pas piersiowytak
wejście audiotak
składana konstrukcjatak
całkowite wymiaryv146 cm x s86 cm x d190 cm
wymiary po złożeniuv167 cm x s86 cm x d108 cm
maksymalna nośność180 kg
waga97 kg
źródło zasilania220V, 230V
kategoriaHC (dla EN957)
zastosowaniedo użytku domowegoProgramy i funkcje aplikacji iRunning +:

 • Quick start (szybki start)
 • 20 predefiniowanych programów prędkości i nachylenia
 • Program manualny - ustawienia czasu, odległości i kalorii
 • Możliwość tworzenia i zapisywania własnych programów użytkownika
 • Program kontroli tętna (HRC)
 • GYM Center - iRoute: ustawienie realnych tras poprzez Google Maps i Street View, wybór ulubionych tras, nachylenie pasa bieżni zgodnie z rzeczywistym ukształtowaniem terenu
 • Możliwość dzielenia się osiągnięciami na Facebooku i Twitterze
 • Historia osiągnięć


Wymagania aplikacji iRunning +:

 • Android: rozdzielczość 1280 * 752 Androida 4,0 tablet (przekątna 10 cali)
 • iOS 5.0 i nowsze modele,  iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad, iPad Mini
 • połączenie internetowe Wi-Fi

 

Maksymalnie cicha praca

Bieżnia jest wyposażona w specjalne wkładki redukujące hałas i wstrząsy. Niski poziom hałasu zapewnia również silnik, który po uruchomieniu nie wydaje niemal żadnego dźwięku. Bieżnia pracuje zatem bardzo cicho, dzięki czemu doskonale nadaje się do mieszkań. 

 

 

Wysoka stabilność i nośność

Jedną z głównych zalet bieżni jest wysoka jakość wykonania. Zastosowanie systemu redukowania nierówności powierzchni gwarantuje maksymalną stabilność sprzętu. Model wyróżnia się także imponującą nośnością - do 180 kg.
 

Bogata w funkcje

Bieżnia oferuje wiele gotowych programów o różnych stopniach trudności. Ponadto, jest wyposażona w innowacyjny program do mierzenia tkanki tłuszczowej i program HRC, który dopasowuje obciążenie do tętna użytkownika. 12 programów użytkownika umożliwia skonfigurowanie ustawień według własnych potrzeb. 

 


 

Łączność z tabletem

Kolejnym atutem bieżni jest możliwość połączenia się z aplikacją iRunning+. Za pośrednictwem aplikacji możesz dostosowywać programy do swoich celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, jak i na bieżąco kontrolować aktualne parametry biegu, takie jak: tętno, prędkość, dystans itp. 

Trenuj w dowolnym miejscu na świecie

Za pośrednictwem aplikacji iRunning+ możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz biegać po ulicach Paryża, na plażach Miami oraz w wielu innych, ciekawych lokalizacjach. Podczas treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Co więcej, nachylenie pasa bieżni zmienia się, w zależności od rzeczywistego ukształtowania terenu na danej trasie.  


 

Wygoda i komfort

Ważne, aby podczas treningu na bieżni czuć się w pełni komfortowo. Gwarantuje to szereg usprawnień, na przykład dotykowy panel sterowania oraz głośniki do odtwarzania muzyki za pośrednictwem telefonu

Ocena 
2019-03-13

Git

Super, nic dodać nic ująć!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  BIEŻNIA ELEKTRYCZNA INSPORTLINE INCONDI T400I SKŁADANA

  BIEŻNIA ELEKTRYCZNA INSPORTLINE INCONDI T400I SKŁADANA

  Solidna bieżnia elektryczna inCondi T400i z możliwością składania to produkt od inSPORTline. Posiada możliwość podłączenia tabletu, dużą powierzchnię pasa, program HRC, pas piersiowy, zawieszenie,  łączność z iOS i Android, nośność aż 180 kg, silnik 3,5 KM (moc znamionowa), możliwość rozwinięcia prędkości  1-22 km/h, nachylenie 0-22% oraz 99 programów.

  Zobacz podobne produkty