BIEŻNIA ELITE T4000

9 490,00 zł


New product

Bieżnia Elite T4000 posiada stabilną potężną konstrukcje, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie podczas wykonywanych ćwiczeń. Mimo rozmiarów i wagi jaką posiada można ją szybko i bez problemu przetransportować dzięki kółkom transportowym, a także złożyć ją, co pozwala zaoszczędzić miejsce. 

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: BIEŻNIE TRENINGOWE

OPIS

Bieżnia klasy premium

Elite T4000 swoją potężną stalową konstrukcją uzyskała nośność 180 kg. Mimo to dzięki kółkom transportowym łatwo zmienić jej położenie i odstawić gdzieś w kąt po zakończeniu treningu. Dodatkowo możliwość złożenia pozwala zaoszczędzić miejsce.

Bezpieczeństwo dla stawów

Ortopedyczny pas biegowy o grubości 4,4mm i Variable Response Cushioning zapewniają doskonałą amortyzację i oszczędzają stawy skutecznie pochłaniając wstrząsy towarzyszące bieganiu.

Znakomita wydajność

Silnik o mocy 2,5KM charakteryzuje znakomita wydajność, bezawaryjność i długa żywotność. Pozwala biegać z prędkością do 20 km/h, a także prowadzić chód od 0,8 km/h. Pas nachyla się do 14%, co pozwala imitować podbiegi.

Komputer, ktory inne zostawia daleko w tyle

Komputer bieżni dokonuje precyzyjnych pomiarów i wyświetla na dużym i czytelnym ekranie parametry treningu. 12 programów treningowych dba o różnorodność treningów i umożliwia wyciągać z nich więcej korzyści. Głośniki pozwalają bezpośrednio na bieżni odtwarzać swoją playlistę z motywującymi utworami muzycznymi lub ulubione audiobooki.

Technologie:

Variable Response Cushioning to system 3-stopniowej amortyzacji. Zapewnia optymalną sprężystość w każdej fazie kroku. Zwiększona w części przedniej absorbuje wstrząsy towarzyszące stawianiu stopy, neutralna w środkowej „przeprowadza” ją do tylnego ostatniego, gdzie daje oparcie do wykonania kolejnego kroku.
FeatherLight to system, który pozwala wygodnie, bez wysiłku i bezpiecznie składać i rozkładać bieżnię.
Passport zawiera pakiet różnych wirtualnych tras po miastach całego świata, Po połączeniu systemu z telewizorem i można prowadzić trening pokonując wybraną trasę.
Napęd sterowany cyfrowo sprawia, że silnik pracuje płynnie, cicho i bez zrywów.
Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności przez 15 minut.

Gwarancja:

Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
brak
Komercyjna: 
brak

Dane:

Sposób użytkowania:
intensywny trening domowy
Wymiary:
215x93,5x145 cm
Wymiary po złożeniu:
110x93,5x195,5 cm
Waga:
130 kg
Maksymalna waga użytkownika:
170 kg
Moc silnika:
2,5 KM
Prędkość:
0,8-20 km/h
Kąt nachylenia:
0-14%
Wymiary pasa biegowego:
157cmx50cmx4,4 mm
Amortyzacja:
Variable Response Cushioning
Wyświetlacz:
3 okna LED, matryca 10x14, ekran alfanumeryczny
Komputer:
czas, dystans, kąt nachylenia, prędkość, kroki, kalorie, puls, zegar, data, 12 programów treningowych
Puls:
czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, opcjonalnie telemetryczny pomiar pulsu
Inne:
przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia, uchwyty na bidony, kółka transportowe, system składanie FeatherLight, głośniki, port audio jack, Energy Saver, 2xProFILE dostępne oprogramowanie Passport

Napisz opinię

BIEŻNIA ELITE T4000

BIEŻNIA ELITE T4000

Bieżnia Elite T4000 posiada stabilną potężną konstrukcje, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie podczas wykonywanych ćwiczeń. Mimo rozmiarów i wagi jaką posiada można ją szybko i bez problemu przetransportować dzięki kółkom transportowym, a także złożyć ją, co pozwala zaoszczędzić miejsce. 

Zobacz podobne produkty