Bieżnia F9R Dual

6 490,00 zł


G6520N

New product

Bieżnia F9R Dual to doskonały wybór dla fanów triathlonu, którzy chcą trenować we własnym domu.

BH

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: BIEŻNIE TRENINGOWE

Bieżnia naszpikowana technologiami

BH F9R Dual, to przyrząd przeznaczony do intensywnego użytku domowego (od 7 do 20 godzin tygodniowo). Wyposażona w wyjątkowo mocny silnik o mocy 4,0 KM oraz monitor wykonany w technologii DOT Matrix z 6 okienkami LED. Z racji domowego przeznaczenia, bieżnie można wygodnie złożyć i schować w miejscu w którym nie będzie przeszkadzać innym domownikom.

Interaktywny świat treningu fitness

Bieżna jest w pełni kompatybilna z aplikacjami BH Fitness iConcept, które sprawiają, że trening staje się bardziej interesujący. Aplikacje dostarczają większej motywacji i pozwalają na odbycie treningu biegowego w dowolnym miejscu na całym świecie. Każde oprogramowanie charakteryzuje się nieco odmiennym podejściem do treningu i to od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Obecnie do użytku oddano 7 zróżnicowanych aplikacji: BH by Kinomap, FitConosle, Pear, Track on earth, Cycle Rush 2, Pedal Monitor, Tread Monitor. Aby w pełni cieszyć się z rozwiązań iConcept należy dokupić zestaw Dual Kit, który umożliwia podłączenie urządzenia mobilnego.

Bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń

O bezpieczeństwo stawów dba właściwa amortyzacja złożona z 6 elastomerów, które zostały zaprojektowane w zgodzie z systemem Run+. Szeroki i długi pas umożliwia swobodny bieg niezależnie od tego wysokości i wagi użytkownika. Całość pracuje pod kontrolą funkcjonalnego panelu sterującego, który umożliwia na szybką zmianą prędkości oraz kąta nachylenia. Ponadto do użytku zostało oddane autorskie oprogramowanie dla triatlonistów, które zawiera 18 programów treningów w tym popularny Test Coopera.


Technologie:
K-Dumper (Soft Control) to system regulacji, który pochłania znaczą część wstrząsów spowodowanych bieganiem. Przedłuża to żywotność elastomerów oraz powierzchni pasa biegowego.
DualKit to moduł do sprzętu sportowego Bh Fitness, który zamienia urządzenie w interaktywne centrum fitness. Zestaw pozwala na parowanie z kompatybilnymi urządzeniami BH Fitness mobilnego sprzętu takiego jak: smartfony, tablety i inne urządzenia z łącznością Bluetooth. Dostęp do iConcept daje możliwość cieszenia się spersonalizowanymi aplikacjami fitness takimi jak: BH by Kinomap, FitConosle, Pear, Track on earth, Cycle Rush 2, Pedal Monitor, Tread Monitor. Ponadto podczas treningu możliwe jest surfowanie po Internecie, czytanie wiadomości e-miał, oglądanie filmów oraz telewizji, a także aktualizowanie swojego statusu na portalach społecznościowych.
Green Power Tech to znak, który potwierdza energooszczędność silnika urządzenia. Sprzęt posiadający logo GP Tech charakteryzuje się wydajną pracą i niskim poborem energii.
Body Fat to program komputera, który pozwala na oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.
Telemetryczy pomiar pulsu umożliwia bezprzewodowe (Bluetooth®) rejestrowanie tętna za pomocą opaski na klatkę piersiową.
Eco to tryb, który czyni urządzenie przyjazne środowisku. Zmniejsza pobór energii nawet o 25%.
Soft Drop jest systemem, dzięki któremu składanie i rozkładanie bieżni jest bezpieczne i łatwe. Siłowniki sprawiają, że podstawa podczas składania opada powoli, a jej unoszenie do pozycji złożonej nie wymaga wysiłku.
Motywacyjny wyświetlacz prezentuje hasła, które motywują do osiągania coraz lepszych wyników lub tworzy wirtualnego współzawodnika do rywalizacji.
Run+ jest system amortyzacji bieżni, opartym o 6 elastomerów, których gęstość i sprężystość gwarantują wysoką wydajność w absorbowaniu wstrząsów towarzyszącym bieganiu. System znacząco zmniejsza oddziaływanie na stawy i zapobiega ryzyku odniesienia kontuzji.
DOT Matrix to wyświetlacz LED, który informuje o postępach programu treningowego.

Gwarancja:
Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
brak
Komercyjna: 
brak

Dane:
Sposób użytkowania:
intensywny trening domowy
Wymiary:
200x94x149 cm
Wymiary po złożeniu:
138x94x167 cm
Waga:
110 kg
Maksymalna waga użytkownika:
160 kg
Moc szczytowa:
4 KM
Moc stała:
2,25 KM
Prędkość:
1-22 km/h
Kąt nachylenia:
0-12%
Wymiary pasa biegowego:
155x55 cm
Amortyzacja:
6 elastomerów i Run+
Wyświetlacz:
diodowy oraz 6 okienek LED
Komputer:
czas,
dystans,
całkowity dystans,
prędkość,puls,
kalorie,
12 programów,
3 programy użytkownika
Oprogramowanie triatlonowe:
test Cooper’a,
programy zależne od celu (dystans,
czas,
rekord,
wspinanie,
program wyścig,
rozgrzewka / recovery)
Puls:
czujniki pomiaru pulsu w uchwytach,
telemetryczny system pomiaru pulsu –fale radiowe (opaska dostępna) / Bluetooth Smart po podłączeniu Dual Kit (opaska dodatkowo)
Inne:
Dual Kit,
czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach,
telemetryczny system pomiaru pulsu (opaska w zestawie),
tryb Eco (zmniejsza pobór energii o 25%),
system powolnego opuszczania blatu bieżni (SDS),
zestaw Dual Kit,
przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia,
nawiew,
kółka transportowe,
dwa uchywy na bidon,
powiększona konstrukcja
Kraj pochodzeniaHiszpania
Indeks katalogowyG6520N
Waga opakowania kg110
Ocena 
2020-08-06

Polecam

Sprzęt dobrej jakości za dobrą cenę.

  Ocena 
  2019-12-12

  Polecam

  Już trenuje i jestem mega zadowolony , cicho pracuje , łatwa w obsłudze

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Bieżnia F9R Dual

   Bieżnia F9R Dual

   Bieżnia F9R Dual to doskonały wybór dla fanów triathlonu, którzy chcą trenować we własnym domu.

   Zobacz podobne produkty