BRAMA WIELOFUNKCYJNA WĄSKA CDP-300

13 999,00 zł


New product

Wielofunkcyjna brama o ergonomicznym kształcie amerykańskiego producenta. Ta trwała i stabilna konstrukcja przeznaczona jest do użytku komercyjnego.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: BRAMY I WIEŻE WIELOSTANOWISKOWE

Wielofunkcyjne urządzenie do treningu siłowego TUFF STUFF CDP-300 z serii Evolution to idealne rozwiązanie do Twojego treningu. Jest to kompaktowa, zajmująca niewiele miejsca maszyna fitness z rolkami o regulowanej wysokości. Maszynę zaprojektowano tak, aby można ją było ustawić w rogu pomieszczenia, a tym samym maksymalnie zaoszczędzić miejsce. Górna szyna pozwala na szeroki i wąski chwyt i jest idealna do ćwiczeń górnej połowy ciała. Otwarta konstrukcja stelaża umożliwia uzupełnienie maszyny o regulowaną ławeczkę lub np. Piłkę gimnastyczną.

Dzięki regulowanej pozycji wyjściowej bloczków możliwe jest ćwiczenie zarówno górnej, jak i dolnej połowy ciała. Maszyna wyposażona jest w dwie niezależne kolumny obciążeniowe o maksymalnej wadze 68 kg . W połączeniu z piłką równoważną lub deską równoważną (na przykład BOSU) otrzymujesz urządzenie fitness, które jest odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych sportowców. Jednocześnie otrzymujesz maszynę, na której możesz bezpiecznie trenować całe ciało, która jest bardzo łatwa w konfiguracji i utrzymaniu.

✔ Bloczek wielofunkcyjny TUFF STUFF CDP-300 z serii Evolution

✔ Stabilna konstrukcja narożna oszczędza miejsce

✔ 16 pozycji dla początkowej pozycji koła pasowego

✔ 2 oddzielne kolumny obciążeniowe (2x68kg)

✔ Poprzeczka w zestawie

✔ Otwarta konstrukcja umożliwia podłączenie ławki, balonu gimnastycznego lub deski równoważnej

✔ Ekstremalna ilość ćwiczeń i ich warianty do ćwiczenia całego ciała

✔ W zestawie pasek Pull Up Assist - dodatkowy pasek jest dostarczany w standardzie

parametry techniczne

Długość:127 cm
Szerokość:127 cm
Wysokość:211 cm
Waga:318 kg
Waga:68 kg
Gwarancja 
Półprofesjonalna
Produkt przeznaczony do użytku w gospodarstwach domowych i małych klubach, pensjonatach, placówkach leczniczych i medycznych. Nie jest przeznaczony, zwymiarowany i wyprodukowany do pełnego użytku komercyjnego do celów biznesowych.
Ocena 
2018-06-18

Super

Solidny sprzęt i uczciwy sprzedawca! Szczerze polecam

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    BRAMA WIELOFUNKCYJNA WĄSKA CDP-300

    BRAMA WIELOFUNKCYJNA WĄSKA CDP-300

    Wielofunkcyjna brama o ergonomicznym kształcie amerykańskiego producenta. Ta trwała i stabilna konstrukcja przeznaczona jest do użytku komercyjnego.