Brama do sufitu MH-W107 - Marbo Sport

299,00 zł


5901720120281

New product

Brama do sufitu wykonana z najlepszej jakości materiałów. Przeznaczona do użytku domowego. Polski producent.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: BRAMY I WIEŻE WIELOSTANOWISKOWE

Brama do sufitu

Za pomocą bramy mocowanej do sufitu MH-W107 minimalnym kosztem stworzysz w Twojej siłowni kompleksowe stanowisko do treningu górnych partii mięśniowych.Podczas treningu na naszej bramie będziesz musiał skoncentrować się tylko i wyłącznie na poprawności wykonywanych ćwiczeń - my zajęliśmy się resztą!Dwa kółka prowadzące na łożyskach zapewniają płynny ruch, a specjalna tulejka zapobiega wypadaniu linki z prowadnic kółka. Dzięki zastosowaniu blachy o optymalnej grubości, cała konstrukcja osiąga max wytrzymałość aż 120 kg!Zwróć uwagę na wykończenie Twojego nowego sprzętu!Wszystkie elementy metalowe zostały pomalowane techniką proszkową, która gwarantuje idealne wykończenie powierzchni. W nowej linii Home wszystkie śruby oraz nakrętki zabezpieczyliśmy plastikowymi nakładkami, a kółka zasłoniliśmy obudowami w kolorze czerwonym.W zestawie otrzymujesz wszystko co niezbędne, aby od razu rozpocząć ćwiczenia: 2 x brama, 2 x pręt na obciążenie, 2 x stalową linkę z karabińczykami oraz dwa obrotowe uchwyty na jedną rękę MH-C004.

Linia Home - sprzęt do użytku domowego

Produkty serii Marbo Home przeznaczone są dla początkujących entuzjastów kulturystyki, zaczynających swoją przygodę z siłownią.Sprzęt przemyślany jest w taki sposób, aby był możliwie funkcjonalny i przy tym prosty w złożeniu. Sprzęt serii Home wykonany jest z wytrzymałego profila 40x40 mm, gwarantującego stabilność nieporównywalną z chińskimi ławkami z odpowiadającego przedziału cenowego. Estetykę wykonania podkreśla elegancka czerwono-czarna tapicerka na grubej trzycentymetrowej gąbce oraz malowanie proszkowe.

Home

Zobacz, jakie ćwiczenia wykonasz na wyciągu MH-W107

 • Krzyżowanie linek wyciągu w staniu
 • Prostowanie przedramion ramion w poziomie na wyciągu górnym stojąc
 • Prostowanie przedramion na wyciągu górnym stojąc
 • Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej nachwytem
 • Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej w podchwycie
 • Przyciąganie drążka wyciągu górnego do karku w nachwycie

Brama do sufitu - Marbo Sport

Zastosowane rozwiązania

Łożyskowane kółka prowadzące

Brama do sufitu - Marbo Sport

Zobacz jak wygląda konstrukcja Twojej nowej bramy w przekroju.Za płynne prowadzenie linki odpowiada grube, łożyskowane kółko. Nad nim znajduje się system zapobiegający wypadaniu linki podczas ćwiczeń. Jak to działa?Obudowa kółka połączona jest z łożyskiem odpowiadającym za ruch bramy wokół własnej osi za pomocą metalowej tulejki. Optymalnie dobranej długość tulejki wymusza po dokręceniu położenie łba śruby, która blokuje linkę aby nie wypada ona z rowka kółka.Dzięki temu rozwiązaniu możesz ćwiczyć na bramie prowadząc linkę pod dowolnym kątem!

Miejsce na obciążenia

Brama do sufitu - Marbo Sport

Obciążenie w wyciągu regulujesz za pomocą zwykłych krążków dostępnych w Twojej siłowni. Wystarczy nałożyć odpowiednią ilość ciężaru na pręt, zaczepić go do linki za pomocą karabińczyka i już możesz rozpocząć trening. Czy to nie jest proste?Rurka na obciążenie ma średnicę 25mm co pozwala ćwiczyć przy użyciu praktycznie każdego obciążenia dostępnego na rynku.Aby nie zabrakło Ci miejsca nawet na dużą ilość małych krążków, wysokość pręta wydłużyliśmy aż do 45 cm!

Linka z odbojnikiem

Brama do sufitu - Marbo Sport

Koniec linki wyposażyliśmy w gruby, gumowy, odbojnik w kształcie kuli. Chroni on kółko przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas puszczania drążka po zakończonej serii ćwiczeń.

Dane techniczne

Wymiary podstawy
10 x 12 cm
Maksymalne obciążenie
120 kg
Kółka prowadzące
2 szt.
Linki
2 szt. stalowa
Karabińczyki
2 szt.
Pręt na obciążenie
długość 45 cm
Materiał
polska stal
Wykończenie
malowanie proszkowe
Sposób montażu
do ściany/sufitu

Brama do sufitu - Marbo Sport

Ocena 
2018-06-18

Okej!

Wszystko przebiegło fajnie, sprawnie, polecam :)

  Ocena 
  2018-06-18

  Okej!

  Wszystko przebiegło fajnie, sprawnie, polecam :)

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Brama do sufitu MH-W107 - Marbo Sport

   Brama do sufitu MH-W107 - Marbo Sport

   Brama do sufitu wykonana z najlepszej jakości materiałów. Przeznaczona do użytku domowego. Polski producent.

   Zobacz podobne produkty