{
facebook logo
Obniżka! BRAMA NA STOSY I KRĄŻKI HM1 KELTON

BRAMA NA STOSY I KRĄŻKI HM1 KELTON

1 Review(s)
KELTON

HM1+2HD6

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 949,00 zł

2 999,00 zł

-50,00 zł

  • 1.jpg
  • 3.jpg

Zawsze darmowa wysyłka

Dostawa Nawet w 48h

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU aż DO 30 DNI

Profesjonalne WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

Rozwiązania z profesjonalnej bramki w Twojej domowej siłce!

Myślałeś, że nigdy nie kupisz sobie bramki takiej jak na profesjonalnych siłowniach? Już dziś możesz mieć u siebie w siłce swoją „prywatną” bramę. Czy wiesz ile ćwiczeń możesz na niej zrobić?

 
FaktTwoja korzyść
Super wytrzymała, w całości spawana konstrukcja z proFIlu 80x60x2 mm. 250 KILOGRAMÓW ciężaru jej nie ruszy! Możesz robić MEGA TRENINGI do granic wytrzymałości.
Możliwość treningu z ciężarem na stosie lub z wolnym obciążeniem. To Ty decydujesz czy chcesz dokupić ciężar na stos, czy wykorzystać krążki które masz już w siłce.
Prowadzenie ciężaru na stosie (proFIle okrągłe jako prowadnice) Taki komfort ćwiczeń i precyzyjne prowadzenie ciężaru dają tylko profesjonalne MASZYNY!
WYCIĄGI dolne. Mogąc ćwiczyć na wyciągu dolnym dorzeźbisz GRZBIET co do centymetra.
System płynnej regulacji wysokości drążków. Dzięki niemu ustawisz idealną pozycję wyjściową do ćwiczenia i będziesz mógł ćwiczyć absolutnie każdą partię mięśni.
Ruchome, łożyskowane DRĄŻKI na jedną rękę. Dzięki temu drążek nie będzie ograniczał pola po którym się poruszasz.
Pełny zakres ruchu. Dzięki temu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny.
Drążek w bramie wyposażony w 6 grubych rączek o średnicy 27 mm. Możesz zrobić rozgrzewkę 3 rodzajami chwytów.
Grube, solidne, plastikowe kółka Kelton ze stalowymi łożyskami produkowane według naszego projektu (chowane w proFIlu). To Twoja dożywotnia gwarancja idealnego prowadzenia linki.
Głębokie rowki w kółkach. W żadnym innym wyciągu linka nie wytrzyma tak długo. Nie będziesz musiał jej tak często wymieniać.
Podwójnie osłaniane łożyska. Sprawdzą się przy Twoich hardcorowych i szybkich treningach na plecy!
System nakładania OBCIĄŻENIA (gruby pręt o średnicy 25 mm). Możesz robić SUPER TRENINGI na rzeźbę z 250 kilogramami OBCIĄŻENIA.
Linki zakończone tulejkami na 2 imbusy. Dzięki temu możesz na tym wyciągu ściągać MEGA CIĘŻARY i masz 100% poczucia bezpieczeństwa.
Gumowa kula zabezpieczająca. Żadne hałasy nie będą Cię rozpraszać podczas treningu.
DRĄŻKI na jedną rękę HD6 gratis. DRĄŻKI o wartości 52 PLN dorzucamy gratis. Dzięki temu będziesz od razu mógł zacząć trening na dorzeźbienie klaty.
Przetestowany i zatwierdzony przez profesorów Akademii Wychowania FIzycznego w Krakowie. To gwarancja dla Ciebie, że ćwiczysz na sprzęcie sprawdzonych przez najlepszych w Polsce specjalistów i instruktorów.

Opis produktu

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni HM1
Co świadczy o profesjonalnym sprzęcie?

Przede wszystkim niezniszczalna konstrukcja. Tej BRAMY nie ruszy 250 KILOGRAMÓW! Zbudowaliśmy ją z nieziemsko wytrzymałego proFIlu 80x60 ze ścianką o grubości 2mm. Tej samej stali używamy do produkcji maszyn do największych w Polsce klubów kulturystycznych! Podejmij walkę, wymęcz się do granic możliwości z 250 KILOGRAMAMI ciężaru, pokaż kumplą na co Cię stać!

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni HM1

Potężne podstawy BRAMY gwarantują jej stabilność i dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa. Wykonaliśmy ten sprzęt głównie po to, abyś mógł w dobrej cenie wyposażyć swoją domową siłkę w maszynę z profesjonalnymi rozwiązaniami.

Zgadnij jak przenieśliśmy rozwiązania z profesjonalnych maszyn do Twojej bramki HM1?

Na pewno doskonale znasz to uczucie, gdy ciężar na bramie podczas treningu nie jest prowadzony równomiernie i cały czas irytuje Cię jego przeskakiwanie. Dzięki temu, że oparliśmy nasz system prowadzenia ciężaru na rozwiązaniu z profesjonalnych maszyn, czyli na stosie z dwoma okrągłymi proFIlami już dziś możesz zapomnieć o tym problemie. Poczujesz jak ciężar idealnie suwa się po prowadnicach, zaznasz komfortu z profesjonalnej siłki, będziesz mógł skupić się na technice wykonywania treningu a nie kombinacjach co zrobić z przeskakującym ciężarem. Ty myśl o treningach, my myślimy o sprzęcie!

Kelton HEAVY atlas wyciąg HEAVY Otus
Porządnie zrobiona rozgrzewka na drążku.

Na pewno wiesz, że podstawą dobrego treningu jest porządna rozgrzewka. Bramę wyposażyliśmy w drążek z 6 grubymi rączkami. Dzięki temu możesz ćwiczyć na nim trzema rodzajami chwytów: wąskim, szerszym i najszerszym.

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni HM1
Niczym nie ograniczony ruch z DRĄŻKIem.

Zdradzę Ci sekret tego sprzętu, dzięki któremu będziesz mógł ćwiczyć mięśnie pod różnymi kątami i nie czuć ograniczeń w wykonywaniu ćwiczeń. Sposoby w jakie możesz regulować ustawienie drążka gwarantują Ci że: 

Masz nieograniczony ruch.

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni HM1

W każdej innej bramce linka prowadzona jest z górnej części stosu przez co znacznie zmniejsza Twoje pole ruchu w przód i w tył. My w naszej bramce zamontowaliśmy ruchome kółko, które powoduje, że podczas ćwiczeń z krzyżowaniem linek nic nie będzie Cię ograniczać. Będziesz miał pełny zakres ruchu.

Nie musisz przekładać drążka.

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni HM1

Utrudnieniem podczas treningów na bramkach innych producentów jest to że za każdym razem musisz przepinać drążek pomiędzy ułożeniem dolnym i górnym. Dzięki prowadzeniu drążka po proFIlu w naszej bramce przepinasz drążek w momencie kiedy musisz zmienić jego rodzaj. Gdy chcesz zmienić jego wysokość wystarczy że odkręcisz pokrętło i przesuniesz go po proFIlu w górę lub w dół. Dzięki takiej niczym nie ograniczonej regulacji wysokości możesz ćwiczyć mięśnie pod każdym kątem, co sprawia że szybciej nabiorą masy i rzeźby.

Kelton HEAVY atlas brama do domowej siłowni HM1
Kelton HEAVY atlas brama do domowej siłowni HM1
Wykonasz na niej ćwiczenia na wszystkie partie mięśni.

W tak atrakcyjnej cenie możesz ćwiczyć klatę, grzbiet, nogi, brzuch i ramiona pan>. Zwiększać STALOWĄ rzeźbę i wypukłość mięśni z dnia na dzień. W tabeli poniżej znajduję się spis 18 podstawowych ćwiczeń, które możesz wykonać na tej bramce. Jeśli masz problem w doborze ćwiczeń lub sprzętu zawsze możesz się z nami skontaktować a nasze konsultantki poradzą Ci jak rozpocząć trening lub urządzić siłkę.

Masz wybór: wolne ciężary lub stos.
Kelton HEAVY zestaw montażowy do stosu przy bramie HM1

Chcemy jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb. Dlatego też w naszej bramce to Ty wybierasz czy chcesz trenować z wolnymi ciężarami czy z ciężarami na stosie. Dzięki wymiennemu modułowi na ciężary dostosujesz ten sprzęt idealnie do swoich potrzeb.

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni HM1

Z czasem, gdy nabierzesz coraz większej masy będziesz potrzebował większego OBCIĄŻENIA. W tej bramce zarówno wolne ciężary jak i na stosie możesz dowolnie modyFIkować. Jeśli masz już w swojej siłce jakieś ciężary to wystarczy dokupić bramę i możesz oszczędzić więcej pieniędzy.

Dokup tuleję na obciążenie FI 50 mm
Kelton HOTEL tuleja PS3 z FI 28 mm na FI 50 mm
Patent na linki BRAMY – przedłużamy jej wytrzymałość na przetarcie!
Kelton HOME atlas wyciąg Otus

Z tą bramą kupujesz grube, plastikowe, solidne ze stalowymi łożyskami kółka, wykonane według naszego projektu. Przedłużą one wytrzymałość linek BRAMY na przetarcie. Nie dajemy pierwszej lepszej linki, dostajesz od nas linkę o grubości 4 mm w osłonie PCV, dzięki temu nie będziesz musiał jej tak często wymieniać i zaoszczędzisz kasę na kolejne zakupy! Głębokie rowki sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kółka. Wiem, że lubisz dokładnie wiedzieć co kupujesz, popatrz na tą stronkę www.testy.kelton.pl znajdziesz tam bardzo szczegółowy opis testów naszych kółek z rekomendacją Sławka Orła!

Kelton HOME atlas wyciąg Otus

Dodatkowo w systemach mocowania drążków zamontowaliśmy grube, gumowe kule z metalowymi nakładkami, które amortyzują drążek i zapobiegają jego obijaniu.

Na tej bramie nie musisz ćwiczyć tylko drążkami na jedną rękę HD6 możesz je wymieniać w prosty i szybki sposób. Tylko dzięki urozmaiconym treningom staniesz się wzorem rzeźby dla kumpli!.

No i dostajesz od nas gratisy...

W paczce, którą przywiezie Ci kurier, znajdziesz jeszcze dwa gratisy od Keltona! DRĄŻKI na jedną rękę HD6 o wartości 52 PLN oraz autograf znanego polskiego STRONGMANA – Sławka Orła! Będziesz od razu mógł zacząć mordercze serie na Twojej nowej bramie HM1. A jak będziesz miał szczęście to do niektórych pudełek wrzucamy kartę rabatową na kolejne zakupy! Może rabat traFI do Ciebie.

Myślałeś że takiego sprzętu nie ma na rynku w takiej cenie? Już dziś możesz mieć bramkę stworzoną w oparciu o pasję i doświadczenie w projektowaniu profesjonalnego sprzętu. Wyposażoną w system regulacjidrążków, który w żaden sposób nie będzie Cię ograniczał. Zacznij trenować wszystkie partie ciała od dziś z maszyną Kelton HEAVY HM1.

Dane techniczne

Gabaryty 
(szerokość x wysokość x głębokość)
400 cm x 205 cm x 85 cm
Waga 100 kg (bez OBCIĄŻENIA na stosie)
Testowana wytrzymałość 250 kg
ProFIl konstrukcyjny 80x60x2 mm, 50x50x2 mm
Szerokość podstawy 400 cm
Głębokość podstawy 85 cm
Ciężar na stosie w komplecie Nie
Możliwość treningu z obciążeniem na stosie / wolny ciężar
Możliwa ilość ciężaru na stosie 10 sztuk
Długość pręta na obciążenie 20 cm
Średnica pręta na obciążenie 25 mm
Minimalna średnica pasującego ciężaru 26 mm
Kółka: Plastikowe ze stalowymi łożyskami i głębokim rowkiem na linkę, dokładne parametry na stronie www.testy.kelton.pl
Linka: 4mm PCV
Mocowanie drążka karabinek 6 mm
Drążek do podciągania 110 cm (szerokość) 6 uchwytów
DRĄŻKI w komplecie DRĄŻKI na jedną rękę HD6 gratis
Oceń 
2017-10-10

NAJLEPSZA FIRMA!

Jestem pod ogromnym wrażeniem produktu! O gratiasach nie wspomne! Jeszcze raz dziękujemy

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

BRAMA NA STOSY I KRĄŻKI HM1 KELTON

BRAMA NA STOSY I KRĄŻKI HM1 KELTON

Napisz opinię

Accept

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w Regulaminie sklepu internetowego SpecialFitness.pl, w szczególności w celach personalizacji oraz monitorowania ruchu na stronach Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania i uzyskiwania dostępu do plików cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.