DRĄŻEK WIELOFUNKCYJNY NA ŚCIANĘ / SUFIT REGULOWANY KSSL090

299,00 zł


New product

Wielozadaniowy przyrząd, który przy minimalnym wykorzystaniu miejsca pozwala na wykonywanie szerokiego zestawy ćwiczeń. Idealny do Każdej domowej siłowni.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: DRĄŻKI DO ŚCIANY

DRĄŻEK WIELOFUNKCYJNY KSSL090

Drążek wielofunkcyjny to sprzęt, dzięki któremu wykonasz precyzyjny trening pleców, ramion, brzucha. Ćwicząc regularnie, zwiększysz siłę swoich mięśni i poprawisz wytrzymałość. Podciąganie na drążku to ćwiczenie, którego nie może zabraknąć w profesjonalnym treningu kulturystycznym czy crossfitowym.

Konstrukcja została zastrzeżona wzorem przemysłowym
- jej bezprawne kopiowanie będzie pociągało konsekwencje prawne.

DANE TECHNICZNE
  • wymiary: 1105-1200x612x285mm (na suficie)
  • wymiary: 1105-1200x525x320mm (na ścianie)
  • profil 40x40x2 mm
  • odległość od sufitu: 550mm
  • odległość od ściany: 250-520mm
  • płynna regulacja uchwytów w zakresie 35 cm z każdej strony
  • wykonany z wysokogatunkowej polskiej stali malowanej proszkowo
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Drążek możesz zamontować zarówno do ściany, jak i do sufitu. Dzięki konstrukcji umożliwiającej łatwą zmianę ustawienia dostosujesz sprzęt do swoich potrzeb i miejsca, w którym będziesz trenował

DOPASOWANY DO POTRZEB

Każdy z uchwytów ma cztery rączki, które pozwalają maksymalnie wykorzystać urządzenie do różnorodnych ćwiczeń. Jedna z rurek w uchwycie ma długość 36 cm, co oznacza, że pojedynczy uchwyt ma około 17 cm. To daje gwarancję wygodnego chwytu pełną dłonią. W każdym uchwycie jedna z rurek jest przyspawana równolegle do konstrukcji i podłoża (położenie poziome), a druga pod kątem 15 stopni do, co zapewnia wygodne, zgodne z fizjologią ustawienie rąk.

STABILNY MONTAŻ

Sześć otworów montażowych gwarantuje stabilność konstrukcji. Warunkiem jest jednak odpowiednia ściana czy sufit. Do montażu urządzeń do ćwiczeń nie nadają się płyty kartonowo-gipsowe czy podwieszane sufity.

REGULACJA UCHWYTÓW

Oba uchwyty są rozsuwane w zakresie 35 cm każdy. Można też zmieniać ich ustawienia w zależności do wykonywanych ćwiczeń. Każdy z uchwytów ustabilizujesz w wybranej pozycji za pomocą specjalnego pokrętła dociskowego.

UCHWYT NA WOREK

Drążek możesz wykorzystać również do treningu bokserskiego. Wystarczy, że na specjalnym uchwycie umieścisz worek czy gruszkę bokserską.

PRECYZJA WYKONANIA

Uchwyty zostały zabezpieczone perforowaną gumą zapobiegającą ślizganiu się dłoni. Konstrukcja jest wykonana z polskiej stali i pomalowana proszkowo, dzięki czemu jest odporna na zarysowania, czynniki atmosferyczne i chemiczne.

BEZPIECZNY I WYGODNY

Drążek zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł wygodnie trenować niezależnie od tego, czy przymocujesz go do ściany czy sufitu. Bez obaw o kontuzję możesz wykonywać różnorodne ćwiczenia oraz boksować w zamocowany worek.

JEDNO URZĄDZENIE – WIELE MOŻLIWOŚCI

Trenuj regularnie, wykorzystując wielofunkcyjny drążek do podciągania K-Sport, a na efekty nie będziesz długo czekać. Zwiększysz siłę mięśni grzbietu, ramion, przedramion oraz brzucha, wyraźnie też poprawisz muskulaturę swojego ciała. Różnorodne ustawienie uchwytów daje Ci o wiele więcej możliwości treningu niż tradycyjny drążek do podciągania. A to oznacza, że Twój trening będzie urozmaicony i precyzyjnie skoncentrowany na właściwych grupach mięśniowych.

Napisz opinię

DRĄŻEK WIELOFUNKCYJNY NA ŚCIANĘ / SUFIT REGULOWANY KSSL090

DRĄŻEK WIELOFUNKCYJNY NA ŚCIANĘ / SUFIT REGULOWANY KSSL090

Wielozadaniowy przyrząd, który przy minimalnym wykorzystaniu miejsca pozwala na wykonywanie szerokiego zestawy ćwiczeń. Idealny do Każdej domowej siłowni.