Nowe
TOH01 CZARNY TALERZ OLIMPIJSKI OGUMOWANY 1.25 KG HMS

TOH01 CZARNY TALERZ OLIMPIJSKI OGUMOWANY 1.25 KG HMS

14,00 zł


17-61-100

New product

Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: Importer

Przedstawiamy talerze obciążeniowe TOH marki HMS, przeznaczone na gryf olimpijski.Wykonane zostały z wytrzymałej stali. Warstwa zewnętrzna to guma, która nie tylko jest łatwa w czyszczeniu to dodatkowo świetnie amortyzuje uderzenia, dzięki czemu chroni podłoże przed zniszczeniem oraz wygłusza upadek.

Perfekcja wykonania nie tylko pozwala docenić walory estetyczne talerzy TOH ale również sprawia, że ich ergonomia jest na najwyższym możliwym poziomie. Trzy uchwyty w każdym, nawet najmniejszym talerzu pozwalają na szybką i komfortową zmianę obciążenia. Ponadto bez przeszkód można ich użyć jako alternatywy dla hantli.Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest bezpieczeństwo podczas wykonywania treningu a zwłaszcza treningu siłowego. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i ochrony przed wypadkiem powinniśmy stosować sprzętu oraz obciążenia perfekcyjnie wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Naprzeciw wszystkim powyższym wymaganiom wychodzi marka HMS ze swoimi talerzami TOH.Talerze TOH HMS są wygodne, bezpieczne i atrakcyjne wizualnie. Nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć trening.

Specyfikacja

Materiał: stal pokryta gumą Uchwyty ułatwiające przenoszenie Waga: 1,25 kg Średnica wewnętrzna: 51 mm Średnica zewnętrzna: 160 mm Grubość: 20 mm

Uwagi:

;Gwarancja 24 miesiące;

Napisz opinię

TOH01 CZARNY TALERZ OLIMPIJSKI OGUMOWANY 1.25 KG HMS

TOH01 CZARNY TALERZ OLIMPIJSKI OGUMOWANY 1.25 KG HMS