KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM CROSSFIT 1-36KG

449,00 zł


New product

Kamizelka treningowa o wadze do 36 kg to idealne wsparcie dla intensywnego treningu wydolnościowego. Posiada wygodny krój oraz możliwość regulacji ciężaru.

Opis produktu

Kamizelka obciążeniowa może być stosowana zarówno przez profesjonalnych sportowców różnych dyscyplin sportowych jak i podczas treningu rekreacyjnego. Jej funkcją jest dodatkowe obciążenie mięśni podczas aktywności fizycznej co powoduje znaczne przyśpieszenie efektów treningowych. Kamizelki obciążeniowe zalecane są między innymi w treningu:

 • sportów walki
 • trójboju siłowym, kulturystyka.
 • aerobiku
 • koszykówki
 • pomaga wypracować lepsze osiągnięcia w bieganiu
 • jest przydatna w treningach lekkiej atletyki.
 • pomaga wzmocnić mięśnie potrzebne we wspinaczce.
 • przyspiesza spalanie tłuszczu.

Wygodny krój

Prezentowana kamizelka z obciążeniem została zaprojektowana w taki sposób aby nie krępować ruchów podczas treningu. Niezależnie od tego jakie ćwiczenia będziesz wykonywał kamizelka zapewni Ci pełną swobodę ruchów.

 Uniwersalny rozmiar – idealne dopasowanie

Nasza kamizelka obciążeniowa posiada komplet taśm wyposażonych w rzepy dzięki czemu można swobodnie regulować jej rozmiar oraz dopasowanie ciała. Rozwiązanie takie zapewnia wysoki komfort treningu oraz stabilność kamizelki nawet podczas złożonych ćwiczeń.

Kamizelka daje możliwość płynnego dopasowania do sylwetki trenującego.

Dzięki rzepom wokół talii możesz swobodnie dopasować jej szerokość a dzięki regulacji długości na ramionach możesz dopasować je długość.

Bardzo mocny materiał

Kamizelka obciążeniowa DBD BUSHIDO została wykonana z opatentowanej przez amerykańską firmę DuPont Codury. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwania oraz przetarcia. Z materiału tego wykonuje się między innymi plecaki turystyczne i ubrania dla motocyklistów.

Od wewnątrz kamizelka została obszyta miękką pianką oraz przyjemnym w dotyku termo przepuszczalnym materiałem dzięki czemu kamizelka nie powoduje obtarć ciała podczas treningu.

Swobodna regulacja wagi

Kamizelka posiada aż 12 wkładów – każdy z nich o wadze ok 3 kg dzięki czemu możesz swobodnie regulować jej wagę w zakresie 1-36 kgdostosowując do wykonywanego ćwiczenia oraz swoich postępów treningowych. Wszystkie wkłady zabezpieczone są mocnymi rzepami dzięki czemu nie przesuwają się ani nie wypadają podczas ćwiczeń.

Bezpieczne wypełnienie

Każdy wkład wypełniony jest specjalnym granulatem w kształcie kulek dzięki czemu wkłady są miękkie i dopasowują się do kształtu ciała.

Uwaga: Większość kamizelek obciążeniowych dostępnych na polskim rynku wypełniana jest metalowymi wkładami lub podkładkami – wypełnieni takie powoduje że wkłady są sztywne co obniża komfort treningu a nawet bywa niebezpieczne.

Ocena 
2018-06-28

Pozdrawiam

Bardzo dobry zakup, kamizelka super

  Ocena 
  2017-12-05

  Polecam

  Możliwość regulacji wkładów a produkt najwyższej jakości

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM CROSSFIT 1-36KG

   KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM CROSSFIT 1-36KG

   Kamizelka treningowa o wadze do 36 kg to idealne wsparcie dla intensywnego treningu wydolnościowego. Posiada wygodny krój oraz możliwość regulacji ciężaru.