KLATKA TRENINGOWA ATX-PRX-720

3 499,00 zł


ATX-PRX-720-CFG

New product

Model klatki producenta ATX o wysokości 215 cm to odpowiednik jego niższej wersji, ale dostosowany do wysokich pomieszczeń.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

ATX® POWER RACK PRX- 720 WYSOKOŚĆ 215 CM

ATX | niemiecki producent profesjonalnego sprzętu sportowego

Przy wysokości 215 cm, ATX® Power Rack PRX-720 jest o 20 cm wyższy od naszego identycznego modelu PRX-710, a tym samym oferuje większe obciążenie wstępne i skok, np. przy szynie podciągającej lub przy stacji podciągającej (opcjonalnie dostępna stacja podciągająca). W zależności od potrzeb i wysokości sufitu można wybrać preferowany wariant z tych dwóch modeli. Power Rack jest niezwykle obszerny i wykonany ze stabilnych rur stalowych o przekroju 70 x 70 x 2 mm bez skręcania i wytrzymuje obciążenia do 800 kg!

Dołączone masywne haczyki J wykonane z 10 mm taśmy stalowej są w pełni zabezpieczone, dla optymalnej ochrony sztangi. Prowadnica Multi-Grip oferuje wiele wariantów uchwytów o średnicy 27 mm oraz zintegrowany gruby drążek o średnicy 42,5 mm. Masywne luźno opuszczane punktowniki mają również grubą powłokę ochronną i są bardzo wytrzymałe.
Dzięki dużym wymiarom zabudowy wynoszącym 123 cm szerokości i 159 cm głębokości oraz wysokiej wadze netto 100 kg, regał jest bardzo stabilny i oferuje komfortowe wnętrze. Słupki z 33 otworami są z  wygrawerowanymi numerami wewnątrz i na zewnątrz, co zapewnia dokładne i szybkie pozycjonowanie zaczepów J i półek awaryjnych.

Dodatkowe otwory w dolnych wspornikach umożliwiają mocowanie kołków taśmowych do treningu z opaskami oporowymi.
Dostępna jest również szeroka gama akcesoriów opcjonalnych, takich jak stacja ciągnąca, drążki do dipów, ramiona asekuracyjne,  kołki taśmowe, pasy bezpieczeństwa i wiele innych.

Klatka ATX-PRX-720 posiada certyfikat klasy S wydany w oparciu o normę EN20957 I,II,IV i może być użytkowana w profesjonalnych siłowniach, wszelkiego typu salach ćwiczeń, szkołach, klubach fitness, itp. 

 • wygodne, bardzo stabilne wymiary - szerokość 123 cm x głębokość 159 cm
 • Odporna na skręcanie, stabilna konstrukcja z profilowanej rury stalowej 70 x 70 x 2 mm ze wzmocnionymi blachami węzłowymi
 • Ciężar - do 800 kg
 • 33-otworowa perforacja / wysokości pozycji
 • z wygrawerowanymi numerami do dokładnego i szybkiego pozycjonowania haków J i półek awaryjnych
 • w tym 1 para haków J, wykonanych z taśmy stalowej o grubości 10 mm i gumowych ochraniaczy o grubości 10 mm, chroniących sztangę i minimalizujących hałas
 • w tym wielozadaniowy drążek do podciągania z wieloma wariantami uchwytów Ř 27 mm - radełkowany dla dobrego chwytu  - oraz  dodatkowy zintegrowany gruby drążek Ř 42,5 mm
 • z perforacjami w dolnych rozpórkach, które umożliwiają mocowanie kołków do taśm do treningu z taśmami oporowymi
 • z gumowanymi nóżkami ochronnymi, przyjazny dla podłogi i antypoślizgowy
 • możliwość rozbudowy o różne opcje premium
GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2019-10-29

Polecam

Sklep godny polecenia. Rozmawiałam z pracownikiem sklepu, był kompetentny i obszernie odpowiedział na moje pytania. Zakupiony towar dobrze zapakowany, zgodny z opisem.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KLATKA TRENINGOWA ATX-PRX-720

  KLATKA TRENINGOWA ATX-PRX-720

  Model klatki producenta ATX o wysokości 215 cm to odpowiednik jego niższej wersji, ale dostosowany do wysokich pomieszczeń.