WIELOFUNKCYJNA KLATKA TRENINGOWA + DRĄŻEK POWER RACK PRX- 720 WYSOKOŚĆ 215 CM

2 632,86 zł


ATX-PRX-720-FDS

New product

Model klatki producenta ATX o wysokości 215 cm to odpowiednik jego niższej wersji, ale dostosowany do wysokich pomieszczeń.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

ATX® POWER RACK PRX- 720 WYSOKOŚĆ 215 CM

Przy wysokości 215 cm, ATX® Power Rack PRX-720 jest o 20 cm wyższy od naszego identycznego modelu PRX-710, a tym samym oferuje większe obciążenie wstępne i skok, np. przy szynie podciągającej lub przy stacji podciągającej (opcjonalnie dostępna stacja podciągająca). W zależności od potrzeb i wysokości sufitu można wybrać preferowany wariant z tych dwóch modeli. Power Rack jest niezwykle obszerny i wykonany ze stabilnych rur stalowych o przekroju 70 x 70 x 2 mm bez skręcania i wytrzymuje obciążenia do 800 kg! Dołączone masywne haczyki J wykonane z 10 mm taśmy stalowej są w pełni zabezpieczone, dla optymalnej ochrony sztangi. Prowadnica Multi-Grip oferuje wiele wariantów uchwytów o średnicy 27 mm oraz zintegrowaną prowadnicę tłuszczu o średnicy 42,5 mm. Masywne luźno opuszczane punktowniki mają również grubą powłokę ochronną i są bardzo wytrzymałe.
Dzięki dużym wymiarom zabudowy wynoszącym 123 cm szerokości i 159 cm głębokości oraz wysokiej wadze netto 100 kg, regał jest bardzo stabilny i oferuje komfortowe wnętrze. Słupki z 33 otworami są wygrawerowane numerami wewnątrz i na zewnątrz, co zapewnia dokładne i szybkie pozycjonowanie zaczepów J i półek awaryjnych. Dodatkowe otwory w dolnych wspornikach umożliwiają mocowanie kołków taśmowych do treningu z opaskami oporowymi.
Dostępna jest również szeroka gama akcesoriów opcjonalnych, takich jak stacja ciągnąca, drążki do zanurzania, ramiona zagłuszające, rząd drążków w kształcie litery T, kołki taśmowe, pasy bezpieczeństwa, tablica użytkowa lub mina lądowa.

Produkty wysokiej jakości Zaprojektowane w Niemczech - certyfikowane zgodnie z normą EN 20957 I. II. IV klasa S

-komfortowy, bardzo stabilny wymiar - szerokość 123 cm x głębokość 159 cm
-Stabilna, odporna na skręcanie konstrukcja z rury stalowej o przekroju 70 x 70 x 2 mm i wzmocnionych blach węzłowych.
-przy dużych obciążeniach - do 800 kg
-33-krotna wysokość perforacji/pozycji
-z wygrawerowanymi numerami pozycji, dla dokładnego i szybkiego pozycjonowania haków J i tac awaryjnych.
-w tym 1 para haków J, wykonanych z taśmy stalowej o grubości 10 mm + ochraniacze gumowe o grubości 10 mm -chroniące pręt i minimalizujące hałas.
-w tym 2 odchylane półki bezpieczeństwa, dodatkowo wzmocnione, z grubą gumową powłoką ochronną i dodatkowymi otworami na opcjonalne akcesoria, takie jak szpilki do taśm.
-w tym Multi Grip pull up bar - z wieloma wariantami uchwytów Ø 27 mm - radełkowane dla dobrego trzymania i -dodatkowo zintegrowany Fat Bar Ø 42,5 mm
-z otworami w podporach podłogowych, pozwala na mocowanie kołków taśmowych do treningu z opaskami -oporowymi.
-z gumowanymi stopami ochronnymi, zabezpieczającymi podłogę i antypoślizgowymi
-Możliwość rozszerzenia o różne opcje premium

Ocena 
2019-10-29

Polecam

Sklep godny polecenia. Rozmawiałam z pracownikiem sklepu, był kompetentny i obszernie odpowiedział na moje pytania. Zakupiony towar dobrze zapakowany, zgodny z opisem.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    WIELOFUNKCYJNA KLATKA TRENINGOWA + DRĄŻEK POWER RACK PRX- 720 WYSOKOŚĆ 215 CM

    WIELOFUNKCYJNA KLATKA TRENINGOWA + DRĄŻEK POWER RACK PRX- 720 WYSOKOŚĆ 215 CM

    Model klatki producenta ATX o wysokości 215 cm to odpowiednik jego niższej wersji, ale dostosowany do wysokich pomieszczeń.