KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-810

9 999,00 zł


ATX-PRX-810-EXT

New product

ATX | niemiecki producent profesjonalnego sprzętu sportowego

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

Dodaj do porównania

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 9 999,00 zł

ATX® POWER RACK PRX- 810

Model PRX-810 to Power Rack z wytrzymałej serii ATX 800. Rack Power Rack z serii 800 wykonany jest z rur stalowych o przekroju 80 x 80 x 3 mm.
Duża rama podłogowa o szerokości 127 cm i głębokości 194 cm oraz duża masa własna 167 kg gwarantują optymalną swobodę ruchu i maksymalną stabilność.
Masywne słupki ładunkowe mają 43 położenia wysokości z laserowo wyciętymi na zewnątrz i wewnątrz cyframi, co pozwala na dokładne i szybkie ustawienie haków J i półek awaryjnych. Dodatkowe otwory poprzeczne w podporach podłogowych umożliwiają mocowanie kołków taśmowych do treningu z opaskami oporowymi.


Dzięki solidnej konstrukcji z dodatkowo wzmocnionymi blachami węzłowymi i śrubami łączącymi o grubości 20 mm, Power Rack PRX-810 jest absolutnie bezskrętny i niełamliwy nawet przy największych obciążeniach. Całkowita nośność wynosi 2000 kg i podkreśla niezwykle solidną konstrukcję tej serii Power Rack. Szczególnie w przypadku dużych, stałych naprężeń lub w wyniku masywnego odkładania lub nawet uderzenia hantla, które są znacznie większe niż rzeczywista waga obciążenia.

Regały zasilające ATX serii 800 gwarantują niezawodną stabilność i bezpieczeństwo. Klatka ta posiada certyfikat klasy S wydany w oparciu o normę EN20957 I,II,IV i może być użytkowana w profesjonalnych siłowniach, wszelkiego typu salach ćwiczeń, szkołach, klubach fitness, itp.

W przypadku regałów serii 800 dostępne są różne zaczepy J, półki awaryjne i obszerne opcje. Regały mogą być również spersonalizowane za pomocą opcjonalnej tabliczki z logotypem.

Wszystkie korzyści w skrócie: 

 • Regał magazynowy z 6 słupkami
 • Duże, stabilne wymiary: szer. x gł. x wys. 127 cm x 194 cm x 236,5 cm
 • optymalną swobodę ruchów i maksymalne bezpieczeństwo
 • odporna na skręcanie, stabilna konstrukcja z profilowanej rury stalowej 80 x 80 x 3 mm ze wzmocnionymi blachami węzłowymi
 • Załaduj słupek za pomocą wkrętów o grubości 20 mm, przykręconych 6 razy w poziomie i w pionie
 • 43 otworów wysokość pozycji, z laserowo wygrawerowanymi numerami , do dokładnego i szybkiego pozycjonowania haków J, półek awaryjnych lub innych opcji
 • z perforacją w rozpórkach podłogowych do mocowania kołków taśmowych do treningu z taśmami oporowymi
 • z gumowanymi nóżkami ochronnymi, przyjazne dla podłogi i antypoślizgowe
 • możliwość rozbudowy o różne opcje premium
 • indywidualnie personalizowane
 • Solidna konstrukcja, masa własna 220 kg
 • ładowność do 2000 kg

Ponadto dostępnych jest wiele dodatkowych opcji Możliwość rozbudowania o przyrządy do wyciągania, wyciągi, poręcze, kołki do taśm, ramiona asekuracyjne, rolki, deski do siadów, rolki piankowe i wiele innych. Wybór komponentów i opcji jest ogromny i umożliwia niemal nieograniczony zakres ćwiczeń. W zależności od poziomu wydolności, zakresu ćwiczeń lub metod treningowych, Twój Power Rack może w każdej chwili rosnąć wraz z Twoimi wymaganiami!

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2020-06-07

Polecam!

Ekspresowa przesyłka, a sprzęt na najwyższym poziomie.

  Napisz opinię

  KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-810

  KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-810

  ATX | niemiecki producent profesjonalnego sprzętu sportowego