KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-840-EXT

6 970,00 zł


New product

Klatka treningowa z rozszerzeniem marki ATX o wysokości 246,5 cm.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

Dodaj do porównania

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 6 970,00 zł
 • Idealnie nadaje się do ciężkich treningów siłowych, które wymagają wysokiego poziomu ochrony
 • Wnętrze zapewniające dużą swobodę ruchów, a jednocześnie oszczędzające miejsce dzięki konstrukcji śrubowej
 • Zawiera Przedłużenie dla opcji rozszerzenia funkcjonalnego (opcja wyciągania linki / wyciągnięcia)
 • Duży układ otworów gwarantuje 43 różne opcje ustawień
 • Możliwość rozbudowy na wiele sposobów
 • Ekstremalne udźwigi (łącznie do 2000 kg)
 • Niezależnie certyfikowana jakość studyjna w wysokiej klasy konstrukcji

 

ATX ® POWER RACK 840 + EXTENSION 800-B - CZARNY

W swojej podstawowej formie ATX ® POWER RACK 840 imponuje swoim obszernym wnętrzem i kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi. W wersji rozbudowanej z rozszerzeniem 800-B, power rack wymaga więcej miejsca, ale jednocześnie zachwyca jeszcze większą funkcjonalnością . Dzięki rozszerzeniu konstrukcji ramy, ATX ® POWER RACK 840 + EXTENSION 800-B oferuje teraz możliwość rozbudowy stojaka za pomocą elementu do wyciągania linki lub wyciągu w celu jeszcze większej różnorodności ćwiczeń . Oczywiście istnieje również opcja zakotwiczenia listwy zasilającej do podłogi, aby zapewnić maksymalną stabilność i stabilność .

Dzięki dodatkowym opcjom rozszerzenia ATX ® POWER RACK 840 + EXTENSION 800-B zapewnia jeszcze bardziej optymalne opcje treningowe . Dostępna osobno opcja ATX ® link pull / lat pull oferuje nie tylko możliwość ciągnięcia zatrzasków , ale także wykonywanie różnych ćwiczeń linowych na ramię, biceps i triceps. Oczywiście rozszerzona wersja zawiera również sprawdzony i bardzo wytrzymały drążek do podciągania . Oznacza to, że wiele ćwiczeń można wykonać na bardzo małej przestrzeni , co nie tylko zwiększa frajdę i różnorodność podczas treningu, ale powinno również przełożyć się na lepsze wyniki treningowe.

Oczywiście ATX ® POWER RACK 840 + EXTENSION 800-B imponuje również ogromnymi obciążeniami i wyjątkową jakością produktu , co potwierdza certyfikat niezależnego studia . Ten power rack jest zatem idealny dla wszystkich wymagających sportowców, którzy nie chcą w żaden sposób iść na kompromis podczas treningu. Dlatego ten stojak zasilający ma również 43-otworową siatkę , która gwarantuje maksymalną elastyczność w zakresie opcji regulacji hantli i stojaków awaryjnych, a także innych elementów (wszystkie opcjonalne akcesoria).
A skoro o tym mowa: możliwość rozbudowy ATX® POWER RACK 840 + EXTENSION 800-B nie mają prawie żadnych ograniczeń . Oprócz LAT uchwyt / liny ciągnącej opcji już wspomniano, istnieje wiele innych możliwości podnoszenia funkcjonalną (na przykład ATX ® dip barów ATX ® Jammer broni - dźwigniowe ramion, itd.).

Wybierz ATX ® POWER RACK 840 + EXTENSION 800-B i skorzystaj nie tylko z maksymalnych możliwości treningowych na najmniejszej przestrzeni , ale także z wyjątkowej jakości produktu, który bez problemu wytrzyma długotrwałe ciągłe użytkowanie z dużymi ciężarami treningowymi !

 

Więcej szczegółów na temat ATX ® POWER RACK - 840 INCL. PRZEDŁUŻENIE / 800-B

 • Wyjątkowo duża nośność (do 2000 kg całkowitego obciążenia)
 • Niezwykle solidna konstrukcja ramy o dużej stabilności , wykonana z profilowanej rury stalowej o grubości 80 x 80 x 3,0 mm.
 • Obszerna klatka o wymiarach wewnętrznych 107 x 110 cm zapewnia dużą swobodę ruchów.
 • Maksymalna stabilność i stabilność dzięki opcji 4-krotnego mocowania (za pomocą kołków) do podłoża i bardzo dużej masie własnej (195 kg).
 • 43-krotny wzór otworów ze skalowaniem numerycznym (wewnątrz i na zewnątrz), co umożliwia szybką i łatwą regulację (np. Hantle i notesy).
 • Niezwykle wszechstronne możliwości rozbudowy dzięki licznym kompatybilnym komponentom. Wszystkie odpowiednie komponenty można znaleźć na liście porównawczej, która znajduje się po prawej stronie nad arkuszem danych.
 • Zaprojektowany w Niemczech


Zakres dostawy:
Power Rack ATX-PRX-840-EXT
wraz z przedłużkami i

akcesoriami do podciągania pojedynczego pokazanymi przykładami - drążki do hantli, płyty obciążające, haki J, ramiona zabezpieczające, tabliczka z logo i stacja do ciągnięcia nie wchodzą w zakres dostawy!

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2020-06-07

:)

Godny polecenia sprzęt!

  Napisz opinię

  KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-840-EXT

  KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-840-EXT

  Klatka treningowa z rozszerzeniem marki ATX o wysokości 246,5 cm.