KLATKA TRENINGOWA ATX-PRX-750 KONFIGUROWALNA MODUŁOWA

4 799,00 zł


ATX-PRX-750-CFG

New product

Solidna klatka treningowa marki ATX.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

ATX | niemiecki producent profesjonalnego sprzętu sportowego

ATX ® Power Rack PRX-750-CFG to modułowy, dowolnie konfigurowalny system klatek treningowych, za pomocą którego można zaprojektować dziesiątki wariantów modeli. Pozwala to na złożenie indywidualnego regału zgodnie potrzebami. 

Power Rack wykonany z profilowanej rury stalowej 70 x 70 x 3 mm. Wysokość 224,5 cm zapewnia optymalne naprężenie i odległość do pociągania. Dzięki konstrukcji odpornej na skręcanie, regał może być obciążony do 1500 kg, a tym samym ma ogromną rezerwę obciążenia, która zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu materiału - nawet przy stałych, dużych obciążeniach. Waga własna 129 kg podkreśla stabilną i solidną konstrukcję.

Sam podstawowy stojak jest w pełni sprawny i umożliwia już dużą liczbę podstawowych ćwiczeń. Od razu może być używany, a w późniejszym terminie rozszerzony o inne opcjonalne przystawki lub akcesoria. 

Wybór komponentów i opcji jest ogromny i pozwala na setki konfiguracji, co zapewnia niemal nieograniczony zakres ćwiczeń. W zależności od poziomu wydolności lub metod treningowych, Power Rack może w każdej chwili rosnąć wraz z Twoimi wymaganiami! 

Duże wymiary 123 cm szerokości i 178 cm głębokości, Wysokość 224,5cm

Słupki posiadają 35 pozycje z wygrawerowanymi numerami na wewnętrznej i zewnętrznej stronie, dzięki czemu zapewnione jest dokładne i szybkie pozycjonowanie haków typu J i półek awaryjnych. 

Dodatkowe otwory krzyżowe w rozpórkach podłogowych umożliwiają przymocowanie kołków do taśm oporowych

Power Rack ATX-PRX-750 posiada certyfikat klasy S wydany w oparciu o normę EN20957 I,II,IV i może być użytkowana w profesjonalnych siłowniach, wszelkiego typu salach ćwiczeń, szkołach, klubach fitness, itp.

Wyposażony standardowo w 2 ciężki J-Hooks, można zakupić dwa warianty półek awaryjnych zgodnie z wymaganiami. Do wyboru: Pin-Pipe (szpilki) ATX-PPS-70 ładowność 500kg oraz półki asekuracyjne ATX-FDSS-70 ładowność 800kg

Wszystkie korzyści w skrócie

 • zmienna konstrukcja stojaka podstawowego
 • w tym: 1 para haków J, wykonanych ze stali o grubości 10 mm + gumowe ochraniacze o grubości 10 mm chroniące sztangę i minimalizujące hałas
 • indywidualnie konfigurowalny
 • odporna na skręcanie stabilna konstrukcja z profilowanej rury stalowej 70 x 70 x 3 mm ze wzmocnionymi blachami węzłowymi
 • 35-otworów wysokość/pozycji
 • z wygrawerowanymi numerami pozycji, do dokładnego i szybkiego pozycjonowania haków typu J i półek awaryjnych
 • duże wymiary dla optymalnej swobody ruchów
 • z perforacją w rozpórkach podłogowych do mocowania kołków taśmowych do treningu z taśmami oporowymi
 • z gumowanymi nóżkami ochronnymi, przyjazne dla podłogi i antypoślizgowe
 • możliwość rozbudowy o różne opcje premium
 • Niezwykle stabilny
 • masa własna - 129 kg
 • ładowność do 1500 kg

Ponadto dostępnych jest wiele dodatkowych opcji Możliwość rozbudowania o przyrządy do wyciągania, wyciągi, poręcze, kołki do taśm, ramiona asekuracyjne, rolki, deski do siadów, rolki piankowe i wiele innych. Wybór komponentów i opcji jest ogromny i umożliwia niemal nieograniczony zakres ćwiczeń. W zależności od poziomu wydolności, zakresu ćwiczeń lub metod treningowych, Twój Power Rack może w każdej chwili rosnąć wraz z Twoimi wymaganiami!

GWARANCJAKOMERCYJNA

Napisz opinię

KLATKA TRENINGOWA ATX-PRX-750 KONFIGUROWALNA MODUŁOWA

KLATKA TRENINGOWA ATX-PRX-750 KONFIGUROWALNA MODUŁOWA

Solidna klatka treningowa marki ATX.