ŁAWKA REGULOWANA BOWFLEX 5.1S

1 799,00 zł

-500,00 zł

2 299,00 zł


BOWFLEX 5.1S

New product

6 Przedmioty

Najnowszy model ławki treningowej marki BOWFLEX idealny do domowych siłowni, w których nie ma za wiele miejsca. 

BOWFLEX

WYSYŁKA 14.08 !!!!!! OCZEKIWANIE NA DOSTAWE

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ŁAWKI BEZ STOJAKÓW

Ławka treningowa Bowflex 5.1S to najnowszy, najwyższy model z serii ławek marki Bowflex.  Jej konstrukcja jest potwierdzeniem ogólnej filozofii i celu marki Bowlex, aby dostarczać produkty, które przy maksymalnej efektywności, zajmują minimalną ilość powierzchni.  Jest to więc doskonałe  rozwiązanie dla tych, którzy nie mają dużo wolnego miejsca, a zależy im na domowych treningach.  Ławka idealnie pasuje do każdej domowej siłowni, umożliwiając komfortowy i efektywny trening. Dodatkowo, po treningu, dzięki systemowi szybkiego składania, możemy złożyć ławkę w taki sposób, że zajmuje tylko 50% wcześniejszej powierzchni. Co równie ważne, ławka Bowflex 5.1S wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, a jej maksymalne obciążenie wynosi aż 272 kg.

KĄTY NACHYLENIA: 6 kątów nachylenia pozwala na pracę nad różnymi partiami mięśni. Ustawienie można zmienić za pomocą jednego przycisku i dopasować je do swoich potrzeb treningowych. Dzięki systemowi szybkiej regulacji, bardzo szybko możemy przejść do kolejnego ćwiczenia. Dostępne opcje nachylenia ławki to 30°, 45°, 60°, 90°, na płasko i -20°.

ŁATWE SKŁADANIE: Ławka stworzona z myślą o łatwym przechowywaniu i optymalnej wszechstronności treningu po złożeniu redukuje swoją powierzchnię o 50%. Zaprojektowana tak, aby mogła być przechowywana pionowo, zmieści się do każdego pomieszczenia w domu.

KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

DANE TECHNICZNE:

 • 6 kątów nachylenia: 30°, 45°, 60°, 90°, na płasko, -20°
 • Regulowane siedzisko
 • Wygoda: Ławka wyściełana gąbką wysokiej gęstości, dla większego komfortu
 • Maksymalne obciążenie: 272 kg
 • Przeznaczona do użytku domowego
 • Gwarancja: 2 lata
GWARANCJADOMOWA
Ocena 
2020-08-07

:)

Ławka spełnia moje oczekiwania :)

  Ocena 
  2020-06-08

  :)

  Cena adekwatna do jakości sprzętu.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   ŁAWKA REGULOWANA BOWFLEX 5.1S

   ŁAWKA REGULOWANA BOWFLEX 5.1S

   Najnowszy model ławki treningowej marki BOWFLEX idealny do domowych siłowni, w których nie ma za wiele miejsca.