Ławka do wyciskania w skosie dodatnim MP-L207 - Marbo Sport

2 099,00 zł


5901720120588

New product

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim MP-L207 - Marbo Sport to sprzęt polskiego producenta przeznaczony do użytku komercyjnego. Zastosowane w konstrukcji rozwiązania zapewniają użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo.

Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ŁAWKI ZE STOJAKAMI

Opis produktu

Ławka MP-L207 z linii Professional jest wygodnie regulowaną stacją do ćwiczeń, dzięki której jesteś w stanie rzeźbić stalowe mięśnie klatki piersiowej w skosie dodatnim. Optymalnie dobrany kąt oparcia gwarantuje doskonałe efekty i wygodę treningu.

Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!

Czterostopniowa regulacja siedziska pozwala na zajęcie idealnej pozycji, dzięki której można wykonywać ruchy w pełnym zakresie.

Ławka MP-L207 jest wyposażona w wielopoziomowe stojaki z asekuracją, które będą czuwały nad Twoim bezpieczeństwem podczas ćwiczeń.

Ciekawostką w nowej linii Professional jest innowacyjny system oznaczenia elementów służących do regulacji maszyny. Wszystkie rączki i przetyczki sprężynowe, których używamy w celu dopasowania maszyny do wzrostu ćwiczącego, oznaczone są kolorem czerwonym.

Dzięki temu, obsługa maszyn jest intuicyjna nawet dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z treningiem siłowym.

Zwróć uwagę na nową tapicerkę, w którą wyposażyliśmy ławkę MP-L207.

Zbudowaliśmy ją z 4 elementów dopasowanych do anatomicznych kształtów osoby ćwiczącej, co wpływa na podwyższenie komfortu ćwiczeń. Wszystkie elementy tapicerki zostały osadzone na pełnej blasze o grubości #3 mm, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo treningu.

Uwagi Tuleje MP-A001, gryf oraz obciążenia nie wchodzą w skład zestawu.

Linia Professional - sprzęt do użytku komercyjnego

Najlepsze, co może spotkać prawdziwego kulturystę - seria Marbo Professional.

Sprzęt z tej linii posiada deklaracje zgodności z normą PN-EN 957-4:2007 i może być używany w siłowniach komercyjnych i użyteczności publicznej. Zaznaj przyjemności ćwiczeń na najlepszym sprzęcie na rynku! Klasa: S - Sprzęt przeznaczony do użytku komercyjnego.

Zobacz, jakie ćwiczenia wykonasz z ławką MP-L207

  • Wyciskanie sztangi w szerokim chwycie leżąc
  • Wyciskanie hantli w leżeniu na ławce
  • Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie leżąc
  • Wyciskanie hantli na ławce skośnej

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo SportZastosowane rozwiązania

Regulowane siedzisko

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo Sport

Ławka MP-L207 posiada aż cztery stopnie regulacji wysokości siedziska, dzięki czemu każdy użytkownik dopasuje ją do swojego wzrostu. Regulacja odbywa się z wykorzystaniem oznaczonego kolorem czerwonym, praktycznego bolca sprężynowego. Dzięki niemu zyskujesz nieosiągalny wcześniej komfort i prostotę regulacji. Zapomnij o metalowych przetyczkach, pokrętłach i przelotkach. Teraz tylko jeden ruch ręki dzieli Cię od ustawienia optymalnej pozycji do ćwiczeń!

Podesty asekuracyjne

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo Sport

Dwa duże podesty mają zapewnić bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i osobie asekurującej. Już nigdy nie będziesz obawiał się, że ciężka sztanga spadnie prosto na Twoje żebra. Warto spojrzeć na sytuację również z innej perspektywy - wysokie umieszczenie podestu zapobiega kontuzji osoby asekurującej. W odróżnieniu do sytuacji, w której asekurant stoi na podłodze, nie występuje zagrożenie naciągnięcia mięśnia bądź innych urazów - sztangę można uchwycić łatwo i pewnie, a droga do stojaków jest wyraźnie skrócona.

Tuleje na obciążenie (opcjonalnie)

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo Sport

Po obu stronach ławki znajdują się otwory, w które w każdej chwili możesz zamocować opcjonalne tuleje na obciążenia olimpijskie MP-A001. Możesz na nich składować wolne ciężary, dzięki temu nie masz potrzeby inwestować w dodatkowy stojak, oszczędzasz miejsce i pieniądze. Dodatkowo, ławka obciążona z każdej strony talerzami staje się jeszcze bardziej stabilna. Zwróć uwagę na wykończenie tulejek: są one pokryte powłoką antykorozyjną w procesie zanurzania, aby nie rysowały się podczas wkładania na nie obciążeń. Gruba, gumowa podkładka sprawia, że włożone krążki nie będą obijały się o konstrukcję ławki.

Uchwyty asekuracyjne

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo Sport

O Twoje bezpieczeństwo zadbaliśmy poprzez zastosowanie praktycznych uchwytów asekuracyjnych na sztangę, na które w każdej chwili możesz odłożyć sztangę z obciążeniem. Do ich produkcji zastosowaliśmy blachę o imponującej grubości #10 mm, którą zabezpieczyliśmy lśniącą powłoką antykorozyjną. Do dyspozycji masz aż trzy poziomy haków! Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu znajdzie odpowiedni poziom dla siebie.

Stabilna konstrukcja

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo Sport

Konstrukcja ławki do wyciskania MP-L207 zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Do jej produkcji użyliśmy grubych profili 80x40 mm ze ścianką 3 mm, co gwarantuje solidność i wytrzymałość całego sprzętu. Dzięki optymalnemu rozstawowi stojaków (120 cm wewnątrz), nawet bardzo wysokie osoby będą w stanie ćwiczyć klatkę piersiową w szerokim chwycie. Jak sam widzisz, jest to zdecydowanie najlepszy sprzęt w Polsce! Czy inny producent zapewni Ci taką jakość, design i użyteczność w tak niskiej cenie? Już dziś wyposaż swój klub w nową linię Professional!

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim - Marbo Sport

Gwarancja

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Dane techniczne

Wysokość
146 cm
Szerokość
174 cm
Długość
145 cm
Waga
70 kg
Maksymalne obciążenie
400 kg
Kąt oparcia
35°
Zajmowana powierzchnia
2,60 m2
Profil konstrukcyjny
80 x 40 x 3 mm
Kolor tapicerki
bordowy
Kolor ramy
antracyt metalic
Rozstaw stojaków
120 cm

Napisz opinię

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim MP-L207 - Marbo Sport

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim MP-L207 - Marbo Sport

Ławka do wyciskania w skosie dodatnim MP-L207 - Marbo Sport to sprzęt polskiego producenta przeznaczony do użytku komercyjnego. Zastosowane w konstrukcji rozwiązania zapewniają użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo.

Zobacz podobne produkty