PLATFORMA WIBRACYJNA SVP13 Z NAKŁADKĄ 3D 2 SILNIKI SKY

1 350,00 zł


17-22-418

New product

Platforma wibracyjna SVP13 z nakładką 3D to wysokiej jakości sprzęt z dwoma silnikami. Dzięki najlepszej jakości materiałom i użytym technologiom to urządzenie jest wytrzymałe oraz wygodne w użyciu. 

HMS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: MASAŻERY WIBRACYJNE I ELEKTROSTYMULATORY

SVP13 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP13 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie oraz linarnie. Można również połączyć dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaszczyznach jednocześnie. Takie rozwiązanie daje znacznie większe rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP13 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP13 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje idealny masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W zestawie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Ponadto platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. . Przyrząd jest bardzo łatwy w obsłudze. Pilot dołączony do produktu pozwala na łatwe sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma posiada bluetooth oraz wbudowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP13 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP13 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji.

Specyfikacja:

Wymiary: 78 x 40 x 14 cm Waga produktu: 19 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 10 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów prędkości Bluetooth Głośniki Panele LED Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm Zestaw zawiera: Pilot, Taśmy oporowe Platformę wibracyjną

Uwagi:

; Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące ;

Ocena 
2021-04-20

:)

Sprzęt okej ! Szybko doszedł , polecam

  Ocena 
  2020-09-07

  :)

  Gorąco polecam sklep !

   Ocena 
   2020-06-09

   Polecam!

   Super kontakt, błyskawiczna wysyła, na pewno wrócę po więcej!!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP13 Z NAKŁADKĄ 3D 2 SILNIKI SKY

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP13 Z NAKŁADKĄ 3D 2 SILNIKI SKY

    Platforma wibracyjna SVP13 z nakładką 3D to wysokiej jakości sprzęt z dwoma silnikami. Dzięki najlepszej jakości materiałom i użytym technologiom to urządzenie jest wytrzymałe oraz wygodne w użyciu.