PLATFORMA WIBRACYJNA SVP15 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

2 299,01 zł


17-22-420

New product

Platforma wibracyjna marki SKY VIBRATION PLATE jest urządzeniem 7w1. Posiada trzy silniki 2x200W + 1x40W, które gwarantują możliwość ruchu we wszystkich kierunkach, co pozwala na bardziej urozmaicony i efektywny trening. 

HMS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: MASAŻERY WIBRACYJNE I ELEKTROSTYMULATORY

SVP15 PLATFORMA WIBRACYJNA 7 W 1 (TRZY SILNIKI) Marka SKY VIBRATION PLATE przedstawia platformę wibracyjną 7 w 1 SVP15. 7 w 1 bierze się stąd, że dzięki aż trzem silnikom (2x200W + 1x40W) ruchy platformy występują w każdym kierunku i mamy siedem możliwości konfiguracji ruchu. Trzy pojedyncze w płaszczyźnie liniowej (kiedy ruchy odbywają się po linii prostej na boki), pionowej (ruchy odbywają się pionowo góra dół) i osiowej (kiedy platforma unosi się w górę raz z jednej strony raz z drugiej). Trzy podwójne połączenia: ruch osiowy z pionowym, ruch osiowy z liniowym oraz ruch pionowy z liniowym. Siódmą możliwością jest połączenie wszystkich trzech ruchów liniowego, osiowego i pionowego. Platforma wibracyjna SVP15 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 60 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP15 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swoich oczekiwań. W miarę zwiększania prędkości zmieniać będzie się światło po bokach platformy. Zielone oznacza niską prędkość, pomarańczowe prędkość umiarkowaną a czerwone dużą prędkość. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje idealny masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W zestawie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Ponadto platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Przyrząd jest bardzo łatwy w obsłudze. Pilot który przypomina zegarek dołączony do produktu pozwala na łatwe sterowanie i zmianę programów. Dzięki temu, że możemy założyć go na rękę nie będzie przeszkadzał w trakcie ćwiczeń, jednak cały czas będziemy mieli pod kontrolą nasz trening. Dzięki uchwytowi na platformie pilot zawsze będzie przechowywany razem z urządzeniem przez co znika ryzyko zawieruszenia się. Do platformy została także dołączona mata tłumiąca na której stawiamy platformę, przez co dźwięk pracy urządzenia nie będzie uciążliwy. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP15 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP15 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji.

Specyfikacja:

Wymiary: 80x48x18cm Waga produktu: 18kg Ilość silników: 3 Materiał: ABS Plastik Metalowa rama Amplituda drgań: osiowe 0-11mm; pionowe 1-2mm; liniowe 0,5-4mm Zakres Hz: osiowe 7-12Hz; pionowe 25-35Hz; liniowe 7-11,5Hz Ilość programów: 10 Zakres prędkości: 1-60 Czas trwania programu treningowego: 10 min Rodzaj wyświetlacza: LCD dotykowy Sterowanie: pilot - zegarek Maksymalna waga użytkownika: 120kg Zestaw zawiera: Platformę wibracyjną Matę masującą Matę tłumiącą Taśmy oporowe Pilot – zegarek (bateria dołączona do zestawu) Możliwość konfiguracji ruchów:
  Osiowo Pionowo Liniowo Osiowo + pionowo Osiowo + liniowo Pionowo + liniowo Osiowo + pionowo + liniowo

Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

Ocena 
2020-10-09

:)

Super funkcje , trochę duża cena ale jakość znakomita :)

  Ocena 
  2020-09-07

  :)

  Jestem na tak , polecam zakupy w sklepie !

   Ocena 
   2020-06-09

   Polecam

   Nie zawiodłam się :) Wszystko najwyższej jakości. Obsługa - pełen profesjonalizm, a dostawa bardzo szybka. Sztos!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP15 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP15 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

    Platforma wibracyjna marki SKY VIBRATION PLATE jest urządzeniem 7w1. Posiada trzy silniki 2x200W + 1x40W, które gwarantują możliwość ruchu we wszystkich kierunkach, co pozwala na bardziej urozmaicony i efektywny trening.