PLATFORMA WIBRACYJNA SVP16 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

1 845,00 zł


17-22-421

New product

Platforma wibracyjna SVP16 z nakładką 7D to jedno z najlepszych urządzeń tego typu. Spośród innych wyróżnia ją to, że ma aż 3 silniki, które pozwalają na bardziej zróżnicowany trening niż kiedykolwiek. 

HMS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: MASAŻERY WIBRACYJNE I ELEKTROSTYMULATORY

SVP16 PLATFORMA WIBRACYJNA 7 W 1 (TRZY SILNIKI) Marka SKY VIBRATION PLATE przedstawia platformę wibracyjną 7 w 1 SVP16. 7 w 1 bierze się stąd, że dzięki aż trzem silnikom (2x200W + 1x40W) ruchy platformy występują w każdym kierunku i mamy siedem możliwości konfiguracji ruchu. Trzy pojedyncze w płaszczyźnie liniowej (kiedy ruchy odbywają się po linii prostej na boki), pionowej (ruchy odbywają się pionowo góra dół) i osiowej (kiedy platforma unosi się w górę raz z jednej strony raz z drugiej). Trzy podwójne połączenia: ruch osiowy z pionowym, ruch osiowy z liniowym oraz ruch pionowy z liniowym. Siódmą możliwością jest połączenie wszystkich trzech ruchów liniowego, osiowego i pionowego. Platforma wibracyjna SVP16 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 30 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP16 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje idealny masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W zestawie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Ponadto platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Przyrząd jest bardzo łatwy w obsłudze. Pilot dołączony do produktu pozwala na łatwe sterowanie i zmianę programów. Do platformy została także dołączona mata tłumiąca na której stawiamy platformę, przez co dźwięk pracy urządzenia nie będzie uciążliwy. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP16 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP16 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji.

Specyfikacja:

Wymiary: 72x41,5x17cm Waga produktu: 18kg Ilość silników: 3 Materiał: ABS Plastik Metalowa rama Amplituda drgań: osiowe 0-12mm; wertykalne 1-2mm; linearne 0-8mm Zakres Hz: osiowe 7-12Hz; wertykalne 25-35Hz; linearne 7-11,5Hz Ilość programów: 10 Zakres prędkości: 1-30 Czas trwania programu treningowego: 10 min Rodzaj wyświetlacza: LCD dotykowy Sterowanie: pilot Maksymalna waga użytkownika: 120kg Zestaw zawiera: Platformę wibracyjną Matę masującą Matę tłumiącą Taśmy oporowe Pilot Możliwość konfiguracji ruchów:
  Osiowo Pionowo Liniowo Osiowo + pionowo Osiowo + liniowo Pionowo + liniowo Osiowo + pionowo + liniowo

Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

Ocena 
2020-10-09

:)

Bardzo dobry kontakt. Szybka reakcja. :)

  Ocena 
  2020-09-07

  :)

  Wszystko ok

   Ocena 
   2020-06-09

   :)

   Towar jak najbardziej okej

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP16 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP16 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

    Platforma wibracyjna SVP16 z nakładką 7D to jedno z najlepszych urządzeń tego typu. Spośród innych wyróżnia ją to, że ma aż 3 silniki, które pozwalają na bardziej zróżnicowany trening niż kiedykolwiek.