PLATFORMA WIBRACYJNA SVP17 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

2 150,00 zł


17-22-422

New product

Platforma wibracyjna  SVP17 z nakładką 7D to urządzenie, które skutecznie pozbędzie się  zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki swoim aż trzem silnikom platforma posiada 3 poziomy intensywności, które pozwolą urozmaicić trening. 

HMS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: MASAŻERY WIBRACYJNE I ELEKTROSTYMULATORY

SVP17 PLATFORMA WIBRACYJNA 7 W 1 (TRZY SILNIKI) Marka SKY VIBRATION PLATE przedstawia platformę wibracyjną 7 w 1 SVP17. 7 w 1 bierze się stąd, że dzięki aż trzem silnikom (2x200W + 1x50W) ruchy platformy występują w każdym kierunku i mamy siedem możliwości konfiguracji ruchu. Trzy pojedyncze w płaszczyźnie liniowej (kiedy ruchy odbywają się po linii prostej na boki), pionowej (ruchy odbywają się pionowo góra dół) i osiowej (kiedy platforma unosi się w górę raz z jednej strony raz z drugiej). Trzy podwójne połączenia: ruch osiowy z pionowym, ruch osiowy z liniowym oraz ruch pionowy z liniowym. Siódmą możliwością jest połączenie wszystkich trzech ruchów liniowego, osiowego i pionowego. Platforma wibracyjna SVP17 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP17 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje idealny masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W zestawie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Ponadto platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Przyrząd jest bardzo łatwy w obsłudze. Pilot dołączony do produktu pozwala na łatwe sterowanie i zmianę programów. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP17 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP17 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji.

Specyfikacja:

Wymiary: 78*40*14cm Waga produktu: 21kg Ilość silników: 3 Materiał: Żelazo Plastik Amplituda drgań: osiowe 0-12mm; wertykalne 1-2mm; linearne 0-8mm Zakres Hz: osiowe 7-12Hz; wertykalne 25-35Hz; linearne 7-11,5Hz Ilość programów: 10 Zakres prędkości: 1-99 Czas trwania programu treningowego: 10 min Rodzaj wyświetlacza: LCD dotykowy Sterowanie: pilot Maksymalna waga użytkownika: 150kg Zestaw zawiera: Platformę wibracyjną Matę masującą Taśmy oporowe Pilot Możliwość konfiguracji ruchów:
  Osiowo Pionowo Liniowo Osiowo + pionowo Osiowo + liniowo Pionowo + liniowo Osiowo + pionowo + liniowo

Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

Ocena 
2020-10-09

:)

Szybka i udana transakcja.

  Ocena 
  2020-09-07

  Polecam

  Jakość adekwatna do ceny :)

   Ocena 
   2020-06-09

   Polecam!

   Świetna obsługa i najwyższej jakości sprzęt. Mega zadowolony jestem

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP17 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

    PLATFORMA WIBRACYJNA SVP17 Z NAKŁADKĄ 7D 3 SILNIKI SKY

    Platforma wibracyjna  SVP17 z nakładką 7D to urządzenie, które skutecznie pozbędzie się  zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki swoim aż trzem silnikom platforma posiada 3 poziomy intensywności, które pozwolą urozmaicić trening.