Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

MASZYNA NA MIĘŚNIE KLATKI PIERSIOWEJ - GÓRNE PARTIE NS 01

8 672,00 zł


New product

Maszyna na mięśnie klatki piersiowej wykonana bardzo solidnie. Ta stabilna konstrukcja zapewni efektywny i bezpieczny trening.

SPRZĘT NA ZAMÓWIENIE . CZAS OCZEKIWANIA 14 DNI ROBOCZYCH

Natural Strength 2.0 to najnowsza linia urządzeń na wolne ciężary zbudowana z myślą o najbardziej wymagającej grupie sportowców wyczynowych. Poiwstała na bazie doświadczeń, współpracy z mistrzami świata w kulturystyce i naukowców z Zakładu Biomechaniki AWF Warszawa. Dzięki zastosowanej technologii produkcji i rozwiązaniom technicznym zbudowaliśmy maszyny, kóre zaspokoją potrzeby każdej grupy sportowców, zapewnią wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo oraz najlepsze efekty z ich używania.

Nowe uchwyty o większej średnicy i odpowiednio dopasowanym anatomicznym kształtem zostały zaprojektowane, tak aby zwiększyć efektywność chwytu i uniknąć ewentualnych kontuzji przy dużych obciążeniach.

Oparty na zastosowanym płaskoowalny kształtowniku 125x60 desig’n oraz: • odpowiednio dobrane elementy tapicerskie • brendowane elementy plastikowe • czytelne piktogramy z instrukcjami ćwiczeń • wyróżniający się element plasikowy osłony zawiasu ramion • nowa konstrukcja elementów regulacyjnych siodełek Wszystko to razem tworzy nowoczesny desig’n, który z pewnością bę dzie miał wpływ na estetyczne doznania użytkowników

Wymiary: 145 x 191 x 189 cm

Bezpieczny obszar użytkowania (cm):
Długość: 170Szerokość: 150Wysokość: 215

Regulacja siedziska 7-stopniowa

Waga urządzenia: 240 kg

Miejsce na Talerze z otworem  Ø 50

Ilość stanowisk do ćwiczeń 1

Ilość ćwiczących jednocześnie 1

Maksymalne obciążenie: 200 kg

Ilość ćwiczeń 1

Dzięki zastosowaniu pianek poliuretanowych o różnej gęstości i kształcie uzyskaliśmy siedziska i oparcia dopasowujące się do anatomicznych kształtów ciała. Daje to komfort i odpowiednie podparcie w miejscach, które mają wpływ na komfort i bezpieczeństwo ćwiczącego.

Bezpieczeństwo zawsze było dla nas priorytetem. Generacja 2.0 to lepsze zabezpieczenia. Powiększone podesty wykonane są z chromoniklowej blachy z odpowiednimi elementami gumowymi, które wpływają na stabilizację ćwiczącego i trwałość użytkowania. Zwiększyliśmy zakresy regulacji, dodaliśmy dodatkowe zabezpieczenia w suwnicach.

Ocena 
2018-06-27

Polecam

Wszyscy ćwiczący zachwyceni nowy sprzętem - jest extra ;)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  MASZYNA NA MIĘŚNIE KLATKI PIERSIOWEJ - GÓRNE PARTIE NS 01

  MASZYNA NA MIĘŚNIE KLATKI PIERSIOWEJ - GÓRNE PARTIE NS 01

  Maszyna na mięśnie klatki piersiowej wykonana bardzo solidnie. Ta stabilna konstrukcja zapewni efektywny i bezpieczny trening.

  Zobacz podobne produkty