ORBITREK FREESTRIDE FS7i NordicTrack

9 998,89 zł


NTEVEL21018

New product

Orbitrek Free Stride Trainer to wielofunkcyjne urządzenie, które poza podstawowym przeznaczeniem zastąpi też stepper oraz pozwoli na wykonywanie ruchów tak obszernych, że z powodzeniem mogą symulować bieg narciarski.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ORBITREKI I MASZYNY ELIPTYCZNE

ORBITREK FREESTRIDE FS7I

Przedstawiamy rewolucyjny sprzęt łączący w sobie najbardziej popularne sprzęty fitness, takie jak stepper i orbitrek oraz umożliwiający wykonywanie obszernych ruchów przypominających bieg narciarski. 

Innowacyjny FreeStride Trainer FS7i marki NordicTrack to najwyższej jakości, ergonomicznie zaprojektowany, solidny i wielofunkcyjny sprzęt do intensywnych i zróżnicowanych treningów. Parametry wyróżniające sprzęt to przede wszystkim regulowana długość kroku do 81 cm, co daje użytkownikowi ogromne możliwości różnorodnego treningu. Dodatkowo, szerokie, regulowane pedały z amortyzacją, umieszczone są na innowacyjnie zaprojektowanych pasach, które dają praktycznie nieograniczone możliwości ruchu, w przeciwieństwie do konstrukcji tradycyjnych orbitreków. Pozostałe atuty sprzętu to m.in.: 35 programów treningowych, 24 poziomy oporu magnetycznego, wygodne, wyprofilowane uchwyt oraz wentylator AutoBreeze™. Ponadto 7 calowy, dotykowy wyświetlacz pokazuje najważniejsze parametry treningu a kółka transportowe oraz uchwyt na bidon znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo solidna, stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność sprzętu na lata.

 

 

 

 

TECHNOLOGIE

 

 7" KOLOROWY DOTYKOWY WYŚWIETLACZ Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy, gwarantuje w pełni komfortowy i atrakcyjny trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® dodatkowo daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości profesjonalnych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na 7” wyświetlaczu.

 TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

 TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

 POMIAR PULSU Kontroluj zakresy swojego tętna za pomocą systemu CardioGrip. Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Do pomiaru bezprzewodowego wymagany pas telemetryczny Polar iFit® Bluetooth. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

 SZYBKA I PŁYNNA ZMIANA KĄTA NACHYLENIA RAMPY Zmieniaj szybko i sprawnie nachylenie rampy od 0 do 10 stopni za pomocą jednego przycisku. Regulowanie nachylenia podczas treningu pozwala na szybsze spalanie zbędnych kalorii i kształtowanie wybranych partii ciała i mięśni.

 UCHWYTY SOFTTOUCH™ Angażuj również górne partie ciała! Innowacyjne, odpowiednio wyprofilowane i perforowane uchwyty orbitreka pokryte materiałem w technologii SoftTouch™, gwarantują pewny chwyt w każdym miejscu oraz zróżnicowany trening.

 REGULOWANY UCHWYT NA TABLET wbudowany uchwyt na tablet umieszczony jest w zasięgu wzroku użytkownika, co umożliwia bezproblemowe korzystanie z niego, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki podczas treningu. Uchwyt posiada regulację kata nachylenia oraz możliwość dostosowania go do tabletów różnej wielkości.

 UCHWYT NA BIDON nawadnianie organizmu podczas treningu jest niezbędne, dlatego też uchwyt na bidon w  orbitreku C 9.5 znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, aby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

 KÓŁKA TRANSPORTOWE przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym  umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj łatwy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE

Komputer7’’ kolorowy, dotykowy wyświetlacz 
Kompatybilnyz platformą iFit
Elastyczne dostosowanie długości krokudo 81 cm
Waga koła zamachowego w inercji9 kg
Poziomy oporu24 poziomy oporu magnetycznego
Regulacja nachyleniaelektroniczna w zakresie 0 - 10%
Odległość między płozami3,5 cm
Nachylenie rampy35 cm
Regulacja nachylenia i oporuza pomocą łatwo dostępnych na konsoli przycisków OneTouch Control
WentylatorAutoBreeze (autmatyczna regulacja nawiewu w zależności od intensywności treningu)
UchwytySoftTouch
Pomiar tętnapoprzez sensory na uchwytach lub bezprzewodowo (w zestawie napiersiowy pas telemetryczny do pomiaru bezprzewodowego)
Port audio typu Jack3,5 mm oraz głośniki (2-2”)
Dodatkowouchwyt transportowy, kółka transportowe, uchwyt na bidon, tacka na tablet/telefon
Wymiary produktu148 x 75 x 188 cm
Wymiary opakowania160 x 77 x 65 cm
Waga produktu109 kg
Waga w opakowaniu133 kg
Maksymalna waga użytkownika135 kg
GwarancjaUżytek domowy: 2 lata + gwarancja rozszerzona: 5 lat na konstrukcję ramy

  

BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT® (do dokupienia osobno): kilkaset zróżnicowanych programów treningowych wideo w wersji HD z trenerem personalnym oraz automatyczną kontrolą/regulacją prędkości i nachylenia w zależności od wybranej trasy biegowej w lokalizacjach na całym świecie.

Ocena 
2020-06-09

POLECAM!!!

Sprzęt najwyższej jakości, sprawdza się u mnie znakomicie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obsługa i realizacja zamówienia również na najwyższym poziomie. POLECAM

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    ORBITREK FREESTRIDE FS7i NordicTrack

    ORBITREK FREESTRIDE FS7i NordicTrack

    Orbitrek Free Stride Trainer to wielofunkcyjne urządzenie, które poza podstawowym przeznaczeniem zastąpi też stepper oraz pozwoli na wykonywanie ruchów tak obszernych, że z powodzeniem mogą symulować bieg narciarski.