Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

PIŁKA WALL BALL O WADZE 9 KG - 20LBS

169,00 zł


Darmowa dostawa

WB9

New product

Profesjonalna piłka Wall Ball 9 kg wykonana z najlepszych materiałów. Trwała i wyjątkowo szczelna. Idealna przy podrzutach, przysiadach, wyciskaniu, skrętach tułowia.

TOWAR W DOSTAWIE

PIŁKA WALL BALL 9 KG - 20lbs

piłka wall ball 9 KG - 20lbs Piłki Wall Ball wykorzystywane są zarówno w treningu typu CROSSFIT jak i w treningu ogólnorozwojowym w różnych dyscyplinach sportowych. Trening z piłkami angażuje dużą ilość partii mięśni, oddziałując globalnie na cały aparat ruchu. Trening tego typu zalecany jest w celu poprawy ogólnej sprawności fizycznej a zwłaszcza siły eksplozywnej będącej kluczowym elementem sportów walki i innych sportów bazujących na szybkości i dynamice.
piłka do crossfit


Najmocniejsze materiały

Piłki DBX BUSHIDO zostały wykonane z bardzo mocnego 7 warstwowego materiału, tego samego z którego produkowane są worki bokserskie Bushido uznawane za najmocniejsze worki na polskim rynku. Użyty Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Jest to ten sam materiał z którego wykonywane są piłki Dynamax amerykańskiej firmy Rogue Fitness uznawanej za światowego lidera w produkcji sprzętu do Crossfit.

Zwróć uwagę, że większość piłek WALL BALL dostępnych na Polskim rynku wykonywana jest ze skóry syntetycznej (skaju). Skaj jest materiałem bardzo podatnym na przetarcia oraz mającym tendencje do pękania. Materiał ten nie nadaje się do produkcji tego typu sprzętu i nie stosuje go żadna licząca się na świecie firma z branży Crossfit.


Profesjonalne wypełnienie

piłka do crossfit 9 KG - 20lbs Piłki Wall Ball wypełnione są specjalnie przygotowanym do tego celu wypełniaczem gwarantującym właściwą twardość piłek oraz zachowanie ich kształtu podczas treningu.

W przeciwieństwie do wielu dostępnych na Polskim rynku piłek nie używamy do obciążenia piachu lub betonowych odlewów – obciążenia takie powodują złe wyważenie piłek oraz wydostawanie się smug kurzu podczas treningu.Szczelne zamknięcie

W celu zapewnienia odpowiedniej szczelności i trwałości zamknięcia w piłkach zastosowano podwójny system uszczelniający. Pierwsza zakładka uszczelniająca znajduje się bezpośrednio pod wiązaniem a druga wewnątrz piłki.

Zwróć uwagę że otwory na sznurówki zabezpieczono nitami w celu zabezpieczenia ich przed rozerwaniem.

wallball 9 KG - 20lbs

Parametry techniczne piłki
Parametry techniczne:
Wszystkie piłki niezależnie od wagi mają takie same standardowe wymiary piłek typu „Wall Ball”
- średnica: 34cm
- obwód: 110cm
- materiał: 7 warwowy pławił

Zakres stosowania: podrzuty, przysiady, wyciskanie, skręty tułowia


PRZEDMIOTEM OFERTY WALL BALL O WADZE  9 KG  -  20lbs

Przedmiotem tej oferty jest piłka o rozmiarze 9 kg, aby wybrać inna przejdź do odpowiedniej oferty
Jeśli potrzebujesz piłki o inne wadze skontaktuj się z nami: tel 505 555 478 lub e-mail: kontakt@bushido-sport.pl

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy!

Gwarancja: 12 miesięcy.

Ocena 
2017-12-05

Szok

Znakomita jakość jestem w szoku!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PIŁKA WALL BALL O WADZE 9 KG - 20LBS

    PIŁKA WALL BALL O WADZE 9 KG - 20LBS

    Profesjonalna piłka Wall Ball 9 kg wykonana z najlepszych materiałów. Trwała i wyjątkowo szczelna. Idealna przy podrzutach, przysiadach, wyciskaniu, skrętach tułowia.