PORĘCZE CROSSFIT PARALETKI

129,00 zł

-20,00 zł

149,00 zł


New product

Para poręczy Dippig do pompek Silver Line od K-Sport to proste urządzenie, przeznaczone do treningu z masą własną, doskonałe do pracy nad ramionami, barkami, mięśniami pleców i brzucha. A dzięki wysokogatunkowym materiałom zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywanych ćwiczeń.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: PORĘCZE STACJONARNE

Jeden sprzęt do treningu pleców, tricepsa, KLATKI piersiowej i brzucha? Odpowiedź jest prosta – uniwersalne PORĘCZE do ćwiczeń marki K-SPORT. To uniwersalne rozwiązanie do każdej domowej siłowni, garażu lub piwnicy. Wykonując trening na poręczach, ćwiczysz tylko z masą własnego ciała, dzięki czemu dodatkowo nie obciążasz stawów. Trening na poręczach to najlepsza droga do silnych ramion, efektownej KLATKI piersiowej i słynnych pleców w kształcie litery „V”, które są wizytówką prawdziwego faceta. Na poręczach bez problemu wytrenujesz także brzuch.

Detale, które decydują o wysokiej jakości

FIrma K-SPORT produkuje sprzęt tylko z najwyższej jakości materiałów. Prezentowane PORĘCZE wykonane zostały z doskonałe polskiej stali, która posiada atest. By produkt był trwały i estetyczny pomalowano go metodą proszkową, dzięki czemu jest odporny na działanie czynników chemicznych i atmosferycznych. Cechuje go także odporność na zarysowania i korozję. Uniwersalne PORĘCZE stacjonarne K-SPORT wytrzymują obciążenie do 250 kg, co przy tej cenie czyni je bezkonkurencyjnymi dla innych tego typu produktów.

Doskonała konstrukcja, która spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa

Nasze PORĘCZE wyposażyliśmy dodatkowo w belke dzięki czemu zwiększa stabilność przy wykonywaniu trudnych treningów np. stanie na rękach. Osobom początkującym zapewnia stabilność podczas pierwszych kontaktów z gimnastyką.Osoby zaawansowane mogą belke wyjąć i ćwiczyć na samych poręczach.Średnica rur to 35 mm – jest to wymóg związany z bezpieczeństwem, dlatego gdy zobaczysz gdzieś PORĘCZE o mniejszej średnicy rur, omijaj je szerokim łukiem, bo na takich podróbkach możesz sobie zrobić krzywdę. PORĘCZE do ćwiczeń K-SPORT są stabilne i trwałe, przez co będziesz ich używać latamiDANE TECHNICZNE

 • wymiary: 550x480x700-920 mm

 • max. obciążenie: 250 kg

 • profil 35x35 mm

 • średnica rurki 35 mm

 • wykonany z polskiej, wysokogatunkowej stali

 • malowany metodą proszkową

SOLIDNE MATERIAŁY

Przy doborze materiałów do naszego sprzętu nie uznajemy kompromisów! Zastosowane rurki o średnicy 35 mm i grubości 2 mm wytrzymają nawet 250 kg obciążenia.

MAKSYMALNA STABILNOŚĆ

Niepewne, chwiejące się poręcze to prawdziwa udręka. Nasz produkt wyposażyliśmy w dodatkową, regulowaną belkę. Połącz oba uchwyty i zapewnij sobie bezpieczny, komfortowy trening.

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA

Po rozmontowaniu poręcze zajmują niewiele miejsca i są łatwe w przechowaniu czy transporcie – wszystko dzięki śrubom, które łączą profile poręczy z podstawą.

STARANNE WYKONANIE

Produkty K-SPORT nadają się zarówno do użytku w domowym zaciszu, jak i w profesjonalnej siłowni. Przemyślana konstrukcja, półprodukty pierwszego gatunku, zabezpieczenie przed uszkodzeniami – mówiąc krótko wysoka jakość za rozsądną cenę.

 

Ocena 
2019-07-16

Polecam

Super sprzęt! Bardzo polecam.

  Ocena 
  2019-07-11

  Polecam

  Można wykonywać dużo fajnych ćwiczeń , polecam :)

   Ocena 
   2017-11-07

   Wiedza to podstawa

   Kilka razy sprawdziłem cierpliwość sprzedawcy jak i wiedzę i muszę przyznać że mamy do czynienia z profesjonalistami w każdym calu

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PORĘCZE CROSSFIT PARALETKI

    PORĘCZE CROSSFIT PARALETKI

    Para poręczy Dippig do pompek Silver Line od K-Sport to proste urządzenie, przeznaczone do treningu z masą własną, doskonałe do pracy nad ramionami, barkami, mięśniami pleców i brzucha. A dzięki wysokogatunkowym materiałom zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywanych ćwiczeń.

    Zobacz podobne produkty