ABS MASTER PRO MULTI SET ELEKTROSTYMULATOR MIĘŚNI

275,00 zł


17-22-272

New product

ABS Master Pro Multi Set to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni.

HMS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: POZOSTAŁE AKCESORIA FITNESS

ABS Master Pro Multi Set to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśni brzucha, jednak dzięki dodatkowym małym panelom oraz panelowi przeznaczonemu do treningu pośladków, sprawdzi się w treningu całego ciała. Jest idealnym uzupełnieniem klasycznego treningu. Ułatwi wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Fale elektryczne EMS, które ABS Master Pro przepuszcza przez nasze ciało powodują kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Impuls ten pochodzi z elektrody umieszczonej w nakładce, która jest zakładana podczas treningu. Wysyłane impulsy docierają do najgłębiej usytuowanych włókien mięśniowych, co zwiększa poprawę ich kondycji i gwarantuje efekty znacznie szybciej niż klasyczny trening. Urządzenie posiada 6 trybów pracy i 20 poziomów intensywności. Dzięki temu idealnie dopasujemy trening do naszych potrzeb i stopnia zaawansowania. ABS Master Pro można używać w trakcie klasycznego treningu, jak również w czasie wykonywania czynności dnia codziennego. Główną różnicą między standardowym treningiem a stosowaniem ABS Master Pro jest fakt, że nie obciążamy stawów. Fale EMS ukształtują i wzmocnią ciało bez ryzyka kontuzji. Efekty osiągniesz stosując ABS Master Pro zaledwie 20 minut dziennie, bez wysiłku i morderczych ćwiczeń. Dzięki temu rewolucyjnemu niewielkiemu urządzeniu poprawisz znacznie efektywność swoich treningów, oszczędzisz czas i pieniądze, a także nie dopuścisz do sytuacji treningowej w której możliwa byłaby kontuzja. Dodatkowo wzmocnisz swoje mięśnie, poprawisz kondycje spalisz zbędną tkankę tłuszczową i sprawisz, że przemiana materii wskoczy na wyższy poziom. ABS Master Pro Multi Set idealnie sprawdzi się dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Specyfikacja:

Panel: 4 szt (1xduży, 2xmały, 1xpośladkowy) Pas: 1 szt Przekaźnik: 3 szt Pilot: 1 szt Kabel do ładowania Instrukcja obsługi: 1 szt Dane techniczne: Waga: Panel główny: 40g Mały panel: 12.5g Panel pośladkowy: 35g Wymiary: Panel główny: 180x168mm Mały panel: 180x93mm Panel pośladkowy: 260x200mm Nakładka główna: O 45mm Pilot: 37x75mm Materiał: PU Napięcie: 54V(Max) Napięcie wyjściowe: 54V(Max) 6 trybów pracy 20 poziomów intensywności Rodzaj baterii do pilota: CR2032; AAA Przekaźniki ładowane kablem USB Sugerowana temperatura otoczenia w trakcie użytkowania: 15-35° C

Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące

GWARANCJADOMOWA
Ocena 
2021-07-20

Zamówienie

Super zakup , polecam produkt jak i producenta

  Ocena 
  2020-01-09

  Polecam

  Towar super się sprawdza , polecam

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   ABS MASTER PRO MULTI SET ELEKTROSTYMULATOR MIĘŚNI

   ABS MASTER PRO MULTI SET ELEKTROSTYMULATOR MIĘŚNI

   ABS Master Pro Multi Set to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni.