ROWER PIONOWY SK8000LED

14 999,00 zł


H800LED

New product

Rowerek treningowy SK8000LED to produkt marki BH Fitness. Stworzony do użytku komercyjnego w siłowniach, klubach fitness, obiektach SPA itp. Atutem tego urządzenia jest otwarta rama z niskim wejściem, co sprawia, że z roweru  mogą korzystać osoby po urazach a także seniorzy. 

BH

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWEREK

Najbardziej zaawansowana linia sprzętu BH Fitness

Profesjonalny rower treningowy reprezentujacy najbardziej zaawansowaną linię sprzętu BH Fitness - SK Line. Urządzenie jest przeznaczone do zastosowań komercyjnych w siłowniach, klubach i innych obiektach użytku publicznego. Aluminiowo-stalowa konstrukcja ma otwartą ramę z niskim wejściem, dlatego z roweru swobodnie mogą korzystać osoby po różnych urazach, a także seniorzy. Dzięki kółkom transportowym rower łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, a cztery stopki na podstawie umożliwiają jego precyzyjne wypoziomowanie.

Elektromagnetyczny opór z generatorem

Rower H800 nie wymaga zasilania zewnętrznego - został wyposażony w generator, który sam wytwarza prąd potrzebny do pracy urządzenia. Dzięki temu rower można swobodnie rozłożyć w dowolnym miejscu siłowni. Elektromagnetyczny system oporu sprawia, że sprzęt pracuje wyjątkowo płynnie i cicho oraz charakteryzuje się bezawaryjnym działaniem. 20 stopni jego cyfrowej regulacji pozwala na dokładne dopasowanie obciążenia do planów treningowych i poziomu wytrenowania osoby ćwiczącej. Żelowe siedzisko zapewnia wygodę niezależnie od długości i intensywności treningu. Możliwość jego regulacji w pionie i w poziomie bez trudu umożliwia przyjęcie najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń osobom o różnym wzroście.

Komputer z okienkami LED

Komputer roweru precyzyjnie mierzy dane treningowe i prezentuje je na czytelnym wyświetlaczu LED. Funkcjonalne programy treningowe jak np. sterowane mocą, dystansem lub tętnem HRC pozwalają zwiększyć efektywność treningów i wyciągać z nich więcej korzyści.

Gwarancja:

Domowa: 2 lata
Półkomercyjna: 2 lata
Komercyjna: 2 lata

Dane:

Sposób użytkowania:
zastosowanie komercyjne
Wymiary:
118 x 58 x 150 cm
Maksymalna waga użytkownika:
190 kg
Napęd:
pas Poly-V
Waga koła zamachowego:
15 kg
System opou:
elektromagnetyczny z generatorem
Zakres oporu:
20 poziomów (maks. 500 W)
Regulacja siedziska:
w pionie i w poziomie
Puls:
czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu
Wyświetlacz:
LED + 4 okienka LED
Komputer:
prędkość, RPM, czas, dystans, kalorie, Watt, puls, 14 programów treningowych
Inne:
otwarta rama z niskim wejściem, ergonomiczne żelowe siodełko, auminiowo-stalowa rama, samopoziomujące pedały z regulowanymi paskami, uchwyt na bidon, dwustopniowy nawiew, port USB, kółka transportowe, stopki poziomujące

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2021-07-23

Zamówienie

Cena wysoko wygórowana ale warto , polecam

  Ocena 
  2020-06-09

  :)

  Solidny sprzęt, profesjonalny sprzedawca, szybka realizacja zamówienia

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   ROWER PIONOWY SK8000LED

   ROWER PIONOWY SK8000LED

   Rowerek treningowy SK8000LED to produkt marki BH Fitness. Stworzony do użytku komercyjnego w siłowniach, klubach fitness, obiektach SPA itp. Atutem tego urządzenia jest otwarta rama z niskim wejściem, co sprawia, że z roweru  mogą korzystać osoby po urazach a także seniorzy.