Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80
Obniżka!
STOJAKI TRENINGOWE KSH0012

STOJAKI TRENINGOWE KSH0012

159,99 zł

-20,00 zł

179,99 zł


Darmowa dostawa

New product

Stojaki treningowe wysokiej jakości polskiego producenta sprzętu do siłownik-sport to silna konstrukcja zapewniająca bardzo duży komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń 

Stojaki treningowe do ćwiczeń na sztangę produkcji K-SPORT to świetny sprzęt treningowy zarówno do siłowni w domu, jak i do garażu lub piwnicy.  Można ich używać do treningu na ławce, mięśni KLATKI piersiowej, jak również do pozostawienia sztangi w przerwach między seriami podczas treningu nóg – np. przysiady ze sztangą. Jest to bardzo pożyteczne ćwiczenie, które angażuje wiele podstawowych grup mięśniowych, głównie prostowniki stawów biodrowych, czyli mięśnie pośladkowe oraz dwugłowe uda, a także prostowniki grzbietu, mięsnie brzucha oraz mięśnie czworogłowe uda.

Wysoka jakość

STOJAKI do ćwiczeń na sztangę FIrmy K-SPORT charakteryzują się bardzo stabilną konstrukcją, a przy tym zapewniają bardzo duży komfort podczas treningu. Produkt zrobiono z wysokiej jakości polskiej stali, która wymalowana została metodą proszkową. W ten sposób jest ona odporna na zarysowania, czynniki atmosferyczne i chemiczne. Oprócz tego ma świetne właściwości antykorozyjne i bardzo dobrze wygląda, na długie lata zachowując swoją barwę, nawet pomimo intensywnych ćwiczeń. Jest to prawdopodobnie najlepszy sprzęt do siłowni polskiej produkcji.

Optymalne rozwiązania

STOJAKI K-SPORT dają możliwość położenia na nich sztangi  o łącznej masie do 250 kg. Posiadają aż 7 stopni regulacji, co 10 cm. Wysokość została dobrana w taki sposób, żeby nawet podczas wykonywania ćwiczeń na nogi ze sztangą móc ją bezpiecznie odstawić. Jest to niezwykle ważne, a to dlatego, że źle dobrane wymiary stojaków można okupić nieprzyjemnymi kontuzjami kręgosłupa i stawów kolanowych. W stojakach zastosowano też dodatkowe pokrętło dociskowe, dzięki któremu wsporniki nie chwieją się podczas zdejmowania i odkładania sztangi. Poza tym pomyślano o specjalnych, gumowych nakładkach, które uniemożliwiają zarysowanie podłogi. Projektując te STOJAKI celem było stworzenie idealnej konstrukcji, zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i amatorów. Dlatego też, do współpracy zaproszono instruktorów kulturystyki, aktywnych kulturystów oraz osoby, które dopiero zaczynają ćwiczyć, by wyraziły swoje opinie. Zebrane informacje pozwoliły na stworzenie sprzętu, który umożliwia optymalny trening, zarówno mięśni KLATKI piersiowej, jak i nóg. Takie akcesoria treningowe pozwalają w pełni cieszyć się treningiem, bez obawy o przykre kontuzje.

Zalety produktu:

 • wykonany z polskiej, wysokogatunkowej stali
 • pomalowany metodą proszkową
 • nowoczesny wygląd i kolorystyka
 • wytrzymałość do 250 kg
 • duży zakres regulacji wysokości od 94 do 153cm
 • możliwość przeprowadzenia pełnego treningu KLATKI piersiowej i nóg
 • opracowany przez kulturystów i instruktorów kulturystyki
 • wyjątkowo stabilna konstrukcja
 • odporność na zarysowania, czynniki atmosferyczne i chemiczne
Ocena 
2018-10-02

:P

Super doradztwo co spowodowało znakomity zakup!

  Ocena 
  2017-11-06

  polecam

  ŚWIETNY PRODUKT ! POLECAM!

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   STOJAKI TRENINGOWE KSH0012

   STOJAKI TRENINGOWE KSH0012

   Stojaki treningowe wysokiej jakości polskiego producenta sprzętu do siłownik-sport to silna konstrukcja zapewniająca bardzo duży komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń