POKROWIEC NA STÓŁ TENISOWY

169,00 zł


3222762019008

New product

Pokrowiec na stół tenisowy od renomowanego producenta Cornilleau. Wykonany został z polietylenu. Chroni złożony stół przed brudem, czy nie sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: STOŁY TENISOWE

Opis produktu

Pokrowiec na złożony stół chroniący go przed brudem i wodą. Wyposażony jest w specjalny system uchwytów zapobiegający zsunięciu się pokrowca ze stołu. Wykonany z trwałego polietylenu.

 • materiał: polietylenPokrowiec na stół tenisowy SPORT szary Cornilleau
 • wymiary: 160 x 85/25 x 135 cm
 • zakładany na złożony stół
 • chroni stół przed brudem i wodą
 • system uchwytów zapobiegający zsunięciu się pokrowca ze stołu
 • trwały, odporny na uszkodzenia
 • kolor: czarny

Cornilleau to światowy lider w projektowaniu stołów i akcesoriów do tenisa stołowego, które eksportowane są obecnie aż do ponad 75 krajów na całym świecie. Początki firmy sięgają 1946 roku, kiedy to Emile Cornilleau otworzył zakład produkcyjny w Bonneuil les Eaux. Kluczowy moment dla całej firmy to 1969 rok, powstaje wówczas pierwszy stół do tenisa stołowego. Firma staje się z czasem rozpoznawaną marką na całym świecie, swoją nazwą firmuje i wspiera francuskich mistrzów świata w tenisie stołowym, między innymi Jacquesa Secrétina i Jean-Philipe'a Gatiena. Dzięki kolejnym innowacjom technologicznym pod koniec lat 80. XX wieku powstaje całkowicie nowa generacja stołów tenisowych wyprodukowanych z laminatu, przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Lata 90. XX wieku to dalszy etap rozwoju firmy, za którym stoi wynalezienie technologii kompaktowej, czyli łatwego i bezpiecznego systemu otwierania i zamykania stołów. Od 2000 roku firma rozszerza swoją działalność, rozpoczynając produkcję akcesoriów do tenisa stołowego - rakietek, piłeczek, pokrowców na stoły oraz siatek. Obszerna oferta firmy Cornilleau adresowana jest zarówno do zawodowych graczy, jak i użytkowników grających w tenisa stołowego jedynie rekreacyjnie. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów najwyższej jakości opartych na najnowszych, opatentowanych technologiach. Wszystkie stoły marki Cornilleau są projektowane i produkowane we Francji. Dzięki linii doskonałych produktów do gry zawodniczej, firma Cornilleau jest od lat głównym partnerem wielu imprez międzynarodowych najwyższej rangi. Cornilleau był oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w rozgrywkach grupowych w latach 2007, 2009, 2010 i 2011.

                          Cornilleau

Ocena 
2019-12-12

elo

Dobrze chroni przed brudem , wykonany z dobrej jakości materiału , funkcjonalny

  Ocena 
  2019-09-12

  :)

  Przesyłka dotarła szybko i bez problemu, jestem zadowolony ze sklepu, polecam go innym

   Ocena 
   2019-05-14

   Polecam

   Idealnie zabezpiecza stół.

    Ocena 
    2017-11-06

    SZYBKA WYSYŁKA

    Świetny produkt za niską cene. POLECAM SERDECZNIE

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     POKROWIEC NA STÓŁ TENISOWY

     POKROWIEC NA STÓŁ TENISOWY

     Pokrowiec na stół tenisowy od renomowanego producenta Cornilleau. Wykonany został z polietylenu. Chroni złożony stół przed brudem, czy nie sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

     Zobacz podobne produkty