MASZYNA SUWNICA SMITHA ZE STOSEM CSM-725WS Z ŁAWKĄ

24 999,00 zł


CSM-725WS

New product

Suwnica Smitha ze stosem CSM-725WS to w pełni wyposażona Suwnica Smitha od amerykańskiego producenta TuffStuff. Sprzęt cechuje wytrzymałość, solidność wykonania, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanego treningu. Przeznaczona do użytku w domowych siłowniach, jak i siłowniach komercyjnych.

TUFF STUFF

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: SUWNICA SMITHA

Domowa maszyna fitness najwyższej jakości firmy TUFF STUFF. Idealny domowy multipress do ćwiczeń całego ciała. Multipress TUFF STUFF CSM-725WS przeznaczony jest do treningu siłowego. Solidna konstrukcja z dodatkowymi ogranicznikami pozwala na ustawienie dużej osi podczas kucania, martwego ciągu i nacisku na ramiona. Istnieje możliwość zastosowania wolnych wag dyskowych, jak również obciążenia cegieł w tylnej części atlasu o  kolumnie obciążeniowej 90 kg .

Jest to kolumna obciążeniowa, która umożliwia łączenie wielu wariantów ćwiczeń w zależności od wybranego adaptera. Połączenie treningu z wolnymi ciężarami, różnymi bloczkami i poziomymi drążkami pozwoli na kompleksowy trening całego ciała. CSM-725SW to największa na rynku rodzima prasa, która zaskoczy nawet profesjonalistów. Przeznaczony jest przede wszystkim do domowych siłownijednak bez problemu można z nich korzystać w  klubowej fitness .

Urządzenie do ćwiczeń jest wyposażone w górne i  dolne bloczki do  ćwiczenia mięśni pleców, bicepsa i tricepsa . Ponadto dostępne są swobodnie regulowane bloczki do ćwiczenia jednoręcznych ćwiczeń dynamicznych z nieograniczonymi możliwościami ustawień i pozycji, z których skorzystają również czołowi sportowcy.

Sam multipras umożliwia izolowany trening mięśni piersiowych, tricepsa, mięśni ud i łydek dzięki zadanej ścieżce ruchu. Multipress jest również wyposażony w rowki ratunkowe na wypadek ślizgania się chwytu. W tym samym czasie możesz ćwiczyć z  wolnym ciężarem(duża oś) za pomocą ruchomych haków magazynowych i niższych platform. Po bokach maszyny znajduje się 5 osi z każdej strony służących jako magazyn dysków.

Do tego multipressu polecamy zakup gumowej maty , która zapobiegnie uszkodzeniu podłogi podczas treningu. Idealnie od Sportec . Odpowiednie podkładki znajdziesz poniżej w zalecanych akcesoriach.

Ćwiczenia

✔ Wyciskanie na ławce z pełnym zakresem ruchu.
✔ Przysiady, barki, łydki, martwy ciąg
Ćwiczenia bicepsa i tricepsa, chwyt jednoręczny 

✔ Górny i dolny bloczek do ćwiczeń mięśni pleców

✔ Multipress z łożyskami liniowymi, pozycje bezpieczeństwa do ćwiczeń z wolnymi ciężarami, uchwyty na dodatkowe ciężarki.

✔ Do tego ćwiczenia nie są potrzebne żadne dodatkowe kable do różnych typów ćwiczeń i ustawień maszyny.

✔ Wielofunkcyjna konstrukcja maszyny pozwala na trening wszystkich grup mięśni - maszyna szczególnie nadaje się do treningu siłowego.

✔ Uniwersalna regulacja dodatkowej ławki do pozycjonowania (siedzisko, oparcie) zapewnia prawidłowe biomechaniczne wykonywanie ćwiczeń.

✔ Podwójne szycie tapicerki jest wygodne i trwałe przy częstym używaniu maszyny do ćwiczeń.

✔ Sprawdzone nachylenie o 7 ° zapewnia naturalne wyczucie podczas ruchu

✔ Drut metalowy pokryty gumą, wytrzymałość na rozciąganie przetestowana powyżej 1000 kg.

✔ Łożyska we wszystkich punktach obrotu maszyny do ćwiczeń.

✔ Wysokiej jakości, niezwykle trwała powłoka proszkowa.

✔ Łatwe w obsłudze zatrzaski.

✔ Szczegółowe instrukcje szkoleniowe z załącznikami graficznymi do prawidłowego wykonania ćwiczenia. 

✔ Kolumna obciążeniowa o wadze 90 kg jest już wliczona w cenę produktu.

✔ Uniwersalna ławka treningowa CMB-375 jest już wliczona w cenę produktu.

✔ Bloczek obsługiwany jedną ręką z regulacją wysokości jest już wliczony w cenę produktu.

Parametry techniczne

Długość:201 cm

Szerokość:203 cm

Wysokość:213 cm

Ładowność:230 kg

Waga:411 kg

Waga:90 kg

Siedzisko pozycjonujące: tak

Pozycjonowanie oparcia: tak

Liczba pozycji wysokości: 17

Produkt przeznaczony do użytku w gospodarstwach domowych i małych klubach, pensjonatach, placówkach terapeutycznych i medycznych. Nie jest przeznaczony, zwymiarowany i wyprodukowany do pełnego użytku komercyjnego do celów biznesowych.

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2021-07-15

ZAKUPY

Zamówienie się zgadza , troche mi zajął montaż ale jestem mega zadowolony :)

  Ocena 
  2018-06-20

  Dobry zakup :)

  Super, wszystko solidnie wykonane i szybko dostarczone

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   MASZYNA SUWNICA SMITHA ZE STOSEM CSM-725WS Z ŁAWKĄ

   MASZYNA SUWNICA SMITHA ZE STOSEM CSM-725WS Z ŁAWKĄ

   Suwnica Smitha ze stosem CSM-725WS to w pełni wyposażona Suwnica Smitha od amerykańskiego producenta TuffStuff. Sprzęt cechuje wytrzymałość, solidność wykonania, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanego treningu. Przeznaczona do użytku w domowych siłowniach, jak i siłowniach komercyjnych.