PROFESJONALNA MASZYNA SUWNICA SMITHA DO NÓG SL7021 IMPULSE

12 999,00 zł


SL7021

New product

Suwnica do treningu mięśni nóg przez przysiady, zapewnia komfort i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały zapewniają bezpieczeństwo.

IMPULSE

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: SUWNICA SMITHA

Opis produktu

MASZYNA DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI NÓG MARKI IMPULSE FITNESS

Linia SL to wysokiej jakości seria handlowa składająca się obecnie z 16 urządzeń załadowanych płytami. Solidna, skuteczna i estetyczna, ta profesjonalna linia załadowana płytą ma na celu odtworzenie wrażenia używania ciężarków. Zastosowanie zaawansowanej biomechaniki zapewnia, że ​​nasz sprzęt podąża za fizjologicznym ruchem ciała, aby pomóc użytkownikowi uniknąć obrażeń. W zastosowaniach komercyjnych wymagana jest minimalna konserwacja .

Impulse Sterling Hack Squat jest jednym z kluczowych produktów w Impulse Sterling Range , który został zaprojektowany zarówno z myślą o właścicielu obiektu, jak i użytkowniku. 

Impulse Sterling Hack Squat został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom środowiska o wysokim poziomie użytkowania, z charakterystyką ładowania płyty dla niskich kosztów konserwacji i grubych, kwadratowych rur, które zostały przyspawane elektrycznie do maksymalnej integralności. Co więcej, cztery kołki obciążnikowe pasujące do olimpijskich płyt obciążnikowych wbudowanych w ramę zmniejszają potrzebę przechowywania na podłodze placówki.

Użytkownicy skorzystają z łatwych do załadowania kołków obciążnikowych i naturalnej ścieżki ruchu, która skupia się na ćwiczeniach na quadach, pośladkach i ścięgnach udowych. Regulacje jednym dotknięciem powodują, że ten element wyposażenia jest dostosowany do każdego wzrostu użytkownika, co widać w całym zakresie Impulse Sterling.

Używany na całym świecie Impulse Sterling Hack Squat jest częścią serii Impulse Sterling, która była częścią ekskluzywnego sprzętu Impulse przewidzianego na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 roku.

 

Zakres funkcji

Charakter załadowany płytą zapewnia niskie koszty utrzymania

Grube, kwadratowe rury zostały przyspawane elektrycznie do maksymalnej integralności

Naprawiono asortyment sprzętu oporowego dla chińskiego zespołu olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów z 2008 roku

Malowana proszkowo elektrostatycznie i utwardzana cieplnie zapewnia doskonałą trwałość

Wygodne siedziska i wyściółka o grubości 60 mm z przemysłowym winylem, grubym podłożem ze sklejki i rdzeniem z pianki 38 mm

Wymiary:

  • długość: 2205 mm
  • szerokość: 1880 mm
  • wysokość: 1285 mm
  • Max. obciążenie: 400 kg

Napisz opinię

PROFESJONALNA MASZYNA SUWNICA SMITHA DO NÓG SL7021 IMPULSE

PROFESJONALNA MASZYNA SUWNICA SMITHA DO NÓG SL7021 IMPULSE

Suwnica do treningu mięśni nóg przez przysiady, zapewnia komfort i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały zapewniają bezpieczeństwo.