TAŚMY TYP TRX TX09 HMS

269,99 zł


New product

8 Przedmioty

Zestaw zawiera taśmy treningowe zakończone uchwytami oraz metalowym karabińczykiem, uchwyt na drzwi i siatkę. Uchwyty pokryte są pianką, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się podczas ćwiczeń.

HMS

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: TAŚMY DO TRENINGU PODWIESZANEGO

TX09 marki HMS to zestaw taśm oporowych z najwyższej półki, które pozwalają wykonywać setki efektywnych ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała.

Regularne treningi w domowym zaciszu już po pierwszych sesjach zaskoczą Cię swoją efektywnością. Dzięki swoich kompaktowym wymiarom i uniwersalnemu przeznaczeniu trenować możesz nawet w wnętrzu o niewielkim metrażu lub w ogrodzie, jeśli przy okazji ćwiczeń chcesz zażyć promieni słonecznych. Trening bazujący na masie własnego ciała i angażujący tak wiele partii mięśniowych jednocześnie musi być bezpieczny. I taki jest. Uchwyty pokryte zostały gumą, zapobiegając ślizganiu się dłoni. Nie bez znaczenia jest tu także wykonanie z niezwykle trwałych materiałów, dzięki któremu masz również pewność, że to nie zakup na jeden trening.

Zalet treningu z taśmami oporowymi jest mnóstwo! Równomierny rozwój mięśni bez obaw o obciążenia stawów i kręgosłupa, zwiększona elastyczność stawów, rozwinięta równowaga i siła oraz poprawa ogólnej wydolności organizmu to tylko niektóre z nich. Jeśli dalej powątpiewasz w niesamowite efekty treningów z taśmami, być może przekona Cię fakt, że podczas niego angażowanych jest wiele grup mięśniowych jednocześnie, w tym mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki.

Wciąż się wahasz? Trening z taśmami dedykowany jest każdemu, bez względu na poziom wytrenowania. Aby Twój komfort podczas ćwiczeń był jak największy, taśmy posiadają regulację długości, by dopasować je indywidualnie w zależności od wykonywanego ćwiczenia lub budowy osoby ćwiczącej.


Zestaw zawiera:

 • taśma z metalowym karabińczykiem
 • taśmy z gumowymi uchwytami
 • uchwyt na drzwi
 • siatka

Parametry:

 • regulacja taśmy: 200-290cm
 • długość ramienia: 100-145cm
 • szerokość rączek: 13cm
 • maksymalne obciążenie: 250kg
 • do użytku domowego
GWARANCJADOMOWA
Ocena 
2021-07-20

Zamówienie

Dobry kontakt, bardzo szybka wysyłka. Polecam.

  Ocena 
  2020-11-10

  zdecydowanie wszystko ok

  wysoka jakosc niska cena

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   TAŚMY TYP TRX TX09 HMS

   TAŚMY TYP TRX TX09 HMS

   Zestaw zawiera taśmy treningowe zakończone uchwytami oraz metalowym karabińczykiem, uchwyt na drzwi i siatkę. Uchwyty pokryte są pianką, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się podczas ćwiczeń.