PROFESJONALNY WIOŚLARZ KLUBOWY XEBEX -200. 3.0

5 299,00 zł


New product

Xebex Wioślarz to w pełni komercyjne urządzenie przystosowane do trudów eksploatacji w klubach fitness czy centrach treningowych cross o dużym obciążeniu

XEBEX FITNESS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: WIOŚLARZ

Ergometr wioślarski Xebex Air Rower 3.0 XBX-200 – dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji oraz kół transportowych Xebex Air Rower jest niezwykle mobilnym urządzeniem, z łatwością możesz przetransportować go w dowolne miejsce.

 

Ilość pracy, jaką wykonujesz, jest obliczana bezpośrednio na podstawie tego, jak mocno wiosłujesz. Spiralny tłumik pozwala szybko dostosować przepływ powietrza do koła zamachowego od niskiego oporu w ustawieniu 1, do maksymalnego przy ustawieniu 10. Konstrukcja koła zamachowego zapewnia płynny ruch i minimalizuje hałas.

 

Siedziska Xebex Air Rower posiadają ergonomicznie wyściełaną piankę o wysokiej gęstości, zapewniającą maksymalny komfort podczas wiosłowania. Unikalnie zaprojektowany wentylator, który wykorzystuje opór powietrza, pozwala cieszyć się płynnym i bezawaryjnym treningiem,

 

Xebex Air Rower jest znany ze swojej trwałości i konstrukcji. Nasza 45 kilowa baza zapewnia stabilną podstawę dla niemal każdej masy użytkownika. Używamy metalu i stali tam, gdzie inni tego nie robią. Nasz łańcuch ze stali nierdzewnej został zaprojektowany z myślą o minimalnej wymaganej konserwacji.

 

Xebex Air Rower jest wyposażony w łatwy w użyciu podświetlany wyświetlacz. Po prostu zacznij trening, a konsola rozpocznie śledzenie najważniejszych pomiarów:

- czas wiosłowania

- Czas / 500M,

- Waty,

- Puls (po podłączeniu do monitora tętna),

- metry / dystans,

- pociągnięcia na Minute,

- kalorie,

- wszystkie pociągnięcia.

Możesz również przełączać się między 8 innymi pomiarami wydajności, aby wyświetlać w dużym tekście/grafice w środkowym oknie: średnie tempo  500 m, średnie metry na skok, maks. tętno, kalorie na godzinę, krzywa siły, maks. Moc w wat, wykres w wat, średni wat.

 

Uzyskaj dostęp do gotowych programów z menu głównego: Szybki start, Wyścigi, Interwał/Tabata, Czas docelowy, Odległość docelowa, Docelowe kalorie, Docelowa częstotliwość pracy serca i Docelowe tętno. Wybierz swój program i parametry, naciśnij Start i zacznij wiosłować.

Czytnik tętna współpracuje z paskiem piersiowym o częstotliwości 5k. Xebex Air Rower jest bardzo prosty w montażu. Zapewniamy narzędzia i dokładną instrukcję obsługi. Sprawny montaż zajmuje około 30-45 minut.

 

Jak to się ma do innych wioseł?

Xebex Air Rower zostałprzetestowany z Robotic Arms przez wykonanie 1 000 000 pociągnięć. Urządzenie przeszło test bez awarii. Ustawienia przepustnic mają zakres rezystancji od 1-10, co pozwala użytkownikom znaleźć dla nich idealne ustawienie amortyzatora. Podstawa Xebex Air Rower znajduje się prawie 5 cm nad ziemią, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Specjalnie zaprojektowane siedzisko pozwala na komfortowy trening nawet przez długi czas.

Wymiary Urządzenia 206 cm x 51 cm x 31 cm Waga Urządzenia 48 kg

Ocena 
2021-02-23

Polecam

Znakomity producent , super jakość , polecam sklep

  Ocena 
  2020-09-07

  :)

  Daje 5/5 ! Fachowe doradztwo , dobry sprzęt :)

   Ocena 
   2020-05-13

   :)

   Solidny producent , wysoka jakość produktu

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    PROFESJONALNY WIOŚLARZ KLUBOWY XEBEX -200. 3.0

    PROFESJONALNY WIOŚLARZ KLUBOWY XEBEX -200. 3.0

    Xebex Wioślarz to w pełni komercyjne urządzenie przystosowane do trudów eksploatacji w klubach fitness czy centrach treningowych cross o dużym obciążeniu

    Zobacz podobne produkty