Zestaw hantli 2,5-50 kg IRONLIFE

18 000,00 zł


New product

Zestaw gumowanych hantli jednoręcznych marki IRONLIFE, odpowiedni zarówno do domowych, jak i komercyjnych siłowni

Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ZESTAWY HANTLI

Zestaw wysokiej jakości hantli marki  IRONLIFE . Hantle mają stylową i bardzo trwałą czarną gumową powierzchnię. Podczas wykonywania samych ćwiczeń hantle nie „mruczą”, a tym samym nie wytwarzają nadmiernego hałasu. Sztanga nadaje się zarówno do domowych, jak i komercyjnych siłowni i centrów fitness. 

✔ Wykonany z najwyższej jakości elementów

✔ Bardzo trwała gumowa powłoka

✔ Radełkowany uchwyt

 

Zestaw zawiera:

✔ zestaw hantli 2,5 kg - 50 kg

Gwarancja

Produkt nadaje się do takiego zastosowania, które jest zaznaczone znacznikiem wyboru w odpowiednim polu. Jeśli na przykład klient zainstaluje produkt przeznaczony wyłącznie do użytku domowego w klubie lub publicznej siłowni, traci prawo do naprawy w okresie gwarancyjnym bezpłatnie, ponieważ jest to naruszenie warunków gwarancji.

  

Strona główna
Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku domowego, nie jest przeznaczony, wymiarowany i produkowany do celów komercyjnych w celach biznesowych.

  

Półprofi
Produkt przeznaczony jest do stosowania w gospodarstwach domowych i małych klubach, pensjonatach, obiektach leczniczych i medycznych. Nie jest przeznaczony, wymiarowany i produkowany do pełnego użytku komercyjnego do celów biznesowych.

  

Profi
Produkt nadaje się do stosowania w domu i we wszelkiego rodzaju komercyjnych siłowniach, hotelach, klubach sportowych.

Okres gwarancji: 24 miesiące

Hantli nie wolno rzucać na ziemię, takie uszkodzone hantle nie są objęte gwarancją. Hantle muszą być umieszczone. Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego na siłowni. Gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia produktu podczas użytkowania na siłowni.

Napisz opinię

Zestaw hantli 2,5-50 kg IRONLIFE

Zestaw hantli 2,5-50 kg IRONLIFE

Zestaw gumowanych hantli jednoręcznych marki IRONLIFE, odpowiedni zarówno do domowych, jak i komercyjnych siłowni