Stojaki na hantle 

Podstawą treningu siłowego jest praca z wolnymi ciężarami. Świetnym uzupełnieniem planu treningowego opartego na ćwiczeniach ze sztangami, są hantle. Konstrukcja hantli umożliwia wykorzystywanie ich przy trenowaniu wielu partii mięśni. Duża liczba dostępnych ćwiczeń sprawia, że hantle są tak popularne nie tylko w siłowniach, ale również podczas domowych treningów. Nie zajmują dużo miejsca, natomiast mogą uszkodzić posadzkę lub być zagrożeniem dla zdrowia – dlatego warto zainwestować w stojaki na hantle. Koniec z potykaniem się o leżące ciężary. Stojak na hantle nada się świetnie nawet do małego mieszkania.

Zobacz również produkty z kategorii STOJAKI NA OBCIĄŻENIA

Pokazano 1 - 22 z 22 produktów
Pokazano 1 - 22 z 22 produktów

Stojaki na hantle wielopoziomowe

Nie każdy użytkownik wymaga tego samego. Początkującym wystarczy kilka par hantli i niewielkie obciążenie, natomiast bardziej wymagający będą korzystać z wielu hantli o dużym obciążeniu. Nasz sklep oferuje rozwiązania dla obu grup. Możesz zakupić stojaki na hantle wielopoziomowe – od niewielkich stojaków z jedną półką, po 2 lub 3-poziomowe stojaki mieszczące wiele hantli. Wykonane z wytrzymałych materiałów, nasze stojaki na hantle wytrzymają duże obciążenia i nie uszkodzą podłoża dzięki dobrze wyprofilowanym stopkom.

Profesjonalne i domowe stojaki na hantle

Sklep Specialfitness doskonale rozumie potrzeby klientów. Niektórzy wolą ćwiczyć w domowym zaciszu, natomiast część fanów treningu skorzysta z publicznej siłowni. Dlatego w ofercie znajdziesz dostosowane do wymagań stojaki na hantle. Osoby ceniące sobie wyciskanie czy wznosy hantli we własnym pokoju, zakupią stojak na hantle domowy. Taki stelaż zajmuje mniej miejsca i pomieści mniejszą liczbę hantli. Natomiast na siłownię polecamy stojak na hantle profesjonalny, który wytrzyma ogromne obciążenia i jest przeznaczony do intensywnego treningu, prowadzonego przez wiele osób. Profesjonalne stojaki na hantle są nazywane popularnie „choinką”, dzięki ich kształtowi. Chromowane i wykonane ze stali, nasze stojaki są gwarancją trwałości.