Profesjonalne wyposażenie siłowni w sprzęt kulturystyczny

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu siłowego i fitness. Kierując się trendami i badaniami rynku, sprowadzamy sprzęt tylko najwyższej klasy oraz dostępny cenowo. Wśród naszym klientów możemy znaleźć zarówno odbiorców indywidualnych jak i biznesowych. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami na Polskę światowych marek sprzętu kulturystycznego . Wyróżnia Nas bardzo szeroki asortyment sprzętu oraz 90 % dostępność stanów magazynowych .


Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, właścicieli siłowni i klubów sportowych, dlatego też dbamy o zróżnicowanie półek cenowych w obrębie każdego rodzaju sprzętu. W swoim asortymencie posiadamy typowo komercyjny sprzęt, taki jak profesjonalne bieżnie czy stojaki na hantle, a także urządzenia treningowe do użytku domowego, takie jak: maszyny fitness czy akcesoria treningowe.

Przygotowując szeroką ofertę asortymentu naszego sklepu, kierujemy się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale również znajomością potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Śledzimy aktualne trendy w świecie sportu oraz wyniki analiz rynku. Dzięki temu sprowadzamy tylko sprzęt najwyższej klasy, spełniający obowiązujące normy. Dokonując zakupów w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości wykonania sprzętu. Nasze przyrządy do ćwiczeń posiadają niezbędne atesty i pochodzą tylko od znanych producentów.

SpecialFitness to miejsce, w którym oferujemy:

 • kompleksowe i profesjonalne wyposażenie siłowni domowej 
 • maszyny i urządzenia fitness do użytku komercyjnego - kluby , szkoły , hotele 
 • wolne ciężary  (m.in. gryfy , hantle , obciążenia)
 • elementy wyposażenia sali gimnastycznych ( drabinki gimnastyczne),
 • akcesoria treningowe (m.in. skakanki, gumy oporowe czy taśmy mini band)

Nasza filozofia

001-award.png
Najwyższa jakość

Oferujemy tylko najwyższą jakość usług, ponieważ każdy nasz klient to klient premium.

001-award.png
Indywidualne podejście

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia, ponieważ to Twoje potrzeby wyznaczają zasady naszej współpracy.

001-award.png
Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań i uruchamiamy wszelkie dostępne środki, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Jak działamy?

 • Zawsze dążymy do poznania Twoich oczekiwań, by na bazie naszego doświadczenia oraz z wykorzystaniem wszelkich naszych możliwości, zaproponować Ci najlepsze rozwiązania.
 • Żadne zamówienie nie jest dla nas za małe – Darmowa wysyłka już przy zamówieniu o wartości powyżej 399 zł. Poniżej tej kwoty opłata wynosi symboliczne 20 zł. Profesjonalne doradztwo ZAWSZE darmowe.
 • Wysoko cenimy sobie jakość naszego asortymentu. Jeżeli jednak po jego otrzymaniu nie będziesz zadowolony, masz pełne prawo do zwrotu towaru bez ponoszenia żadnych kosztów.
 • Szanujemy Twój czas i rozumiemy, że nie chcesz tracić go na czekanie. Towar ma dotrzeć do Ciebie jak najszybciej, dlatego zawsze dążymy do skrócenia czasu dostawy.
 • Czas naszej pracy jest nienormowany. Chcąc sprostać indywidualnym potrzebom nie ustalamy godzin, w których możesz się z nami skontaktować. Jesteśmy dostępni o każdej porze. Odbieramy telefony w godzinach 7-16 , ale często jesteśmy dostępni pod e-mail (lub oddzwaniamy na zapytanie ) , w których nie skontaktujesz się z żadnym innym sklepem. Często nawet w środku nocy kompletujemy Twoje zamówienia, by zorganizować jak najszybszą wysyłkę.

Nasze wartości

001-conversation.png
Elastyczność

Czas naszej pracy jest nienormowany, byś mógł kontaktować się z nami o każdej porze, a nasza oferta jest zawsze dopasowana do Twoich potrzeb.

001-award.png
Profesjonalizm

Nasze doświadczenie w branży sportowej i znajomość potrzeb klientów pozwalają nam oferować szeroki asortyment wysokiej jakości sprzętu, a także fachowe doradztwo przy jego wyborze.

dev.png
Niezawodność

Pilnujemy terminów dostawy, dbamy o szybką wysyłkę, gwarantujemy wysoką jakość zakupionego sprzętu. Jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań oferujemy bezpłatny zwrot towaru.

Nasze zasady

Specialfitness to sklep, na którym możesz polegać. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom w zakresie jakości sprzętu i standardów obsługi. Ponad jednorazową sprzedaż przedkładamy długotrwałe relacje z naszymi klientami. Dlatego oferujemy Ci ZAWSZE:

 • Gwarantowaną jakość towaru
 • Profesjonalną obsługę
 • Fachowe doradztwo
 • Dostępność o każdej porze
 • Darmową wysyłkę i zwrot dla zamówień powyżej 399 zł 

Zapewniając profesjonalne doradztwo już od samego początku zakupów w sklepie, na naszym blogu dzielimy się przystępnie podaną, profesjonalną wiedzę. Lektura artykułów pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: czym różnią maszyny oferowane przez poszczególnych producentów? Jak wybrać sprzęt odpowiedni dla siebie? Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Jak ćwiczyć na poszczególnych urządzeniach? Jakich spodziewać się efektów? Przygotowujemy dla Ciebie informacje o sposobach użytkowania maszyn treningowych czy akcesoriów sportowych oraz ich technicznych parametrach, których znajomość ułatwi wybór podczas zakupów. Znajdziesz tu również porady dotyczące samej techniki treningowej, dzięki czemu optymalnie wykorzystasz zakupiony sprzęt, by osiągnąć jak najlepsze wyniki.